Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokan miert gondoljak ugy...

Sokan miert gondoljak ugy hogy a nok targyak?

Figyelt kérdés
Nem csak a ferfiakra ertem, hanem nehany no is ugy erzi es viselkedik is mintha egy targy lenne amit a ferfi hasznalhat kedve szerint. Miert van ez?
2021. dec. 27. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre van igénye egyes embereknek. Ilyen egyszerű.
2021. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A #2-es csak egy incel idióta, akit egyszer nagyon meg fognak rugdosni az utcán, hagyd a fenébe.
2021. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nő tárgyként dobálja magát annak önbecsülési meg más pszichés problémái vannak.
2021. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Először magatokat tiszteljétek, ne legyetek bárcások, és utána lehet másoktól elvárni a tiszteletet.
2021. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartom a nőket tárgynak, viszont egyre inkább azt látom, hogy egyre több nő viselkedik tárgyként. Vannak gyökér férfiak is, szó sem róla, de amit az utóbbi 1-2 évben női oldalról láttam... A félrelépés alap, de tényleg. Nincs olyan nő ismerősöm, aki ne lépett volna félre. A bántalmazó kapcsolatot is imádják, szinte már alig látni olyan csajt, aki ne élt volna ilyenben. Felelősséget semmiért sem vállalnak, teljesen természetesnek veszik, hogy mindig ők az áldozatok. Nagyon, de tényleg nagyon kevés nő van, aki többet tud nyújtani, mint egy tárgy és ez szomorú.

És igen, én is hallottam ilyen véleményeket nőktől is.

2021. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

7-essel egyetértek.

Valamint mikor szarban vannak, nincs már pali, akkor megy igazán az áldozat játszás, akár még pereskedés hogy ezelőtt 20 éve valaki valamit csinált nekik. Most jutott eszükbe biztos.

2021. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Nemtől függetlenül, aki így gondolkodik, az nem komplett. Pont.
2021. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő úgy viselkedik, és elvárja hogy eltartsák pedig mindenre van lehetőségük. Ők tárgyak, a többi nem. Én férfiként teljes tiszteletet adok bármilyen nőnek aki képes gondolkozni, ért valamihez.
2021. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!