Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Életem első házibulija nem...

Életem első házibulija nem úgy alakult ahogy terveztem? mit vétettem? többet ne menjek ilyesmire?

Figyelt kérdés

Meghívott egy osztálytárs. Nem akartam eleve menni mert a meghívottak közül konkrétan őt, a házigazdát ismertem egyedül, az összes többit max látásból vagy még úgy se.

Kétszintes kertes nagy családi ház. Kismillió ember (sacc per kb vagy 30).

Odamegyek, a házigazda nyitja az ajtót beenged, majd eltűnik a tömegben. Én leteszem a kabátom, és elkezdek ténferegni a tömegben a szobák között. A kutya se szól hozzám, egyáltalán mintha szellem lennék. Ide megyek oda megyek, innen löknek meg, onnan löknek meg, megy a jövés menés, de senki rám se bagózik.

Még ténfergek erre arra, veszek egy egy falat kaját itt ott, majd gondolok egyet veszem a kabátom és eljövök.

És ennyi. A kutya se szólt utánam hogy héé már mész?

Ennyi a sztori.

Menjek egyáltalán valaha is többet ilyesmire?


2022. jan. 16. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

Sokszor voltam már házigazda. Ebből a leírásból nekem inkább az jön le, hogy szarul, de leginkább sehogy nem szervezték meg ezt a bulit. Nálunk mindig szokott lenni egy menete, összeülünk, bevonunk mindenkit a közös játékba, beszélgetésbe, mindenkiről személyesen gondoskodok, hogy beilleszkedjen és jól mulasson, van egy halom játék kicsi és nagyobb csoportokra...


Meghívni valakit egy buliba, ahol kb csak te ismered, majd nem tekintettel lenni rá türhőség. Aki így viselkedik, az csak azért rendez bulit, hogy az ő seggét nyalja a sok részeg, de tartalma nincs.

2022. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Akkor maradj egyedül.... Adjuk a tippeket, hogy ne savanyodj be, de neked csak a kifogás. Akkor maradj így, poshadj meg, de ne rinyálj itt később, hogy magányos vagy.
2022. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ha valami nem jön össze elsőre, akkor a legjobb örökre feladni....
2022. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk amúgy k.rva mindegy, hogy mit csinálsz :D fenyegetni próbáltál, hogy majd 99 év múlva mész csak újra bulizni? De cuki :D
2022. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Pont úgy viselkedsz mint egy igazi lúzer . Te mit tettél annak érdekében hogy jól érezd magad ? Mentél 2 kört , ettél pár falatot . Aztán mentél is haza ? Ajha . Nah mindegy . Maradj inkább otthon életed végéig . Az se rossz :)
2022. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Aztán mentél is haza ? "


Miért mit tettem volna? ott ténferegtem volna még + 2 órát még ezt azt bekóstolok-és? eredménye több lett volna? Nem.

2022. jan. 16. 17:20
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Fuhh bárcsak engem hívnának meg egy ilyen buliba ahol senkit nem ismerek, minden csajra rá mennék az tuti, hogy felhívnám magamra a figyelmet, ha meg megakarna valaki verni ezért akkor meg haza szaladnék🤣🤣. Kár, hogy az első bulid volt, szar volt a házigazda, nem ismertél senkit és nem tudtad ezzel mit kezdj sajna.
2022. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Minek mentél olyan buliba ahol nem ismersz senkit, ha nem vagy kezdeményező?

Én sem vagyok az, eszembe se jutna ilyen buliba menni, mert pont ez történne.

Ott vagy haveri társasággal, ott lófrál egyedül egy tök idegen akit senki se ismer, még is kit érdekel? Senkit...

2022. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Ne szavaz a fideszre, mert ezt a bulit is az Orbánék szarták el.
2022. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17es vagyok, enged el szar buli volt és kész ha nem érzed jól magad valahol azt nem kell eröltetni ez is igaz, de hidd el vannak ettől jobbak, ha meg hívnak valahova akkor menj el és maradj egy órát nézd meg milyen, ha rosszúl érzed magad menj haza.
2022. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!