Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Életem első házibulija nem...

Életem első házibulija nem úgy alakult ahogy terveztem? mit vétettem? többet ne menjek ilyesmire?

Figyelt kérdés

Meghívott egy osztálytárs. Nem akartam eleve menni mert a meghívottak közül konkrétan őt, a házigazdát ismertem egyedül, az összes többit max látásból vagy még úgy se.

Kétszintes kertes nagy családi ház. Kismillió ember (sacc per kb vagy 30).

Odamegyek, a házigazda nyitja az ajtót beenged, majd eltűnik a tömegben. Én leteszem a kabátom, és elkezdek ténferegni a tömegben a szobák között. A kutya se szól hozzám, egyáltalán mintha szellem lennék. Ide megyek oda megyek, innen löknek meg, onnan löknek meg, megy a jövés menés, de senki rám se bagózik.

Még ténfergek erre arra, veszek egy egy falat kaját itt ott, majd gondolok egyet veszem a kabátom és eljövök.

És ennyi. A kutya se szólt utánam hogy héé már mész?

Ennyi a sztori.

Menjek egyáltalán valaha is többet ilyesmire?


2022. jan. 16. 14:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Hagyjátok rá, szokásos élettelen kérdező, életében nem volt még buliban.
2022. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

" életében nem volt még buliban."


ez a kijelentés TEGNAPIG volt igaz, ma már nem igaz.

2022. jan. 16. 19:51
 23/25 anonim ***** válasza:
A kozos ismerosnek kelett volna bemutatnia a teged az egyik klikknek pl. De teis siman ismerkedhettel volna, gondolom akit ismertel az se egyedul acsorgott.. pl hozzajuk csapodhattal volna. Akik ott buliznak es ismerik egymast nem valoszinu h leszolitanak egy ismeretlent csak ugy 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ami miatt a többieket szekálod, akik a bulin voltak, NEKED is meg kellett volna tenned. Vártad, hogy felkaroljanak, vártad, hogy a sült galamb a szádba repüljön. Mibe tellett volna odamenni egy társasághoz, hogy "ti honnan ismeritek a Gipsz Jakabot? Nekem osztálytársam. Miről beszélgettek?". Nem atomfizika. De te ennyit nem voltál hajlandó megtenni, közben meg várod, hogy mindenki veled akarjon cseverészni meg nyalja a popódat.
2022. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#21

ja miért nem mondtad, hogy egy kötekedő flegma troll vagy? Akkor a franc sem válaszolgat itt neked...

Persze hogy senkit sem érdekelsz.

Jó hogy nem mást tolsz itt le, mert hülye vagy... Inkább szégyeld magad, hogy ilyen ostoba voltál, de itt flegmáskodj mikor annyi ember próbál itt segíteni neked, meg rávilágítani kultúráltan, hogy gyökér vagy.

2022. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!