Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor ezen az oldalon, néhány felhasználó, a saját tapasztalataid is hamisnak próbálja feltüntetni?

Figyelt kérdés

A kedvencem, amikor arról akart valami idegen meggyőzni, hogy karácsonyfa törvényszerűen lepotyog teljesen már vízkereszt előtt és hogy ne higgyek a szememnek, mert ami a nappalinkban van az csalás, mert lehetetlen, hogy ne potyogjon le... Nem törődik azzal, hogy több fajta fenyő van, több módon lehet tárolni, több helyről lehet vásárolni. A másik fenyőfazsonglőr szerint pedig kötelezően ki kell tenni a templomokból vízkereszt előtt a karácsonyfákat, mert a vízkereszt már egy másik ünnep, utána meg pláne nem szabad meghagyni. Ne higgyek a szememnek, amikor templomba megyek. Hülye vagyok, mert ilyen nincs. A másik kedvencem, amikor arról akart valami oktatást távolról sem látó meggyőzni, hogy országos versenyen, érettségin, felvételin lazán lehet maximális pontszámokat írni és hogy minden évben sok ilyen van, ez teljesen szokványos. A családomban és a baráti körömben több tanár van, tudom, hogy nem így van.


Az ilyen emberek miatt egyszerűen néha addig verném a fejem a falba, ameddig el nem ájulok és be nem törik a fejem... Nagyon nem szeretem, ha akárki hülyének néz. Azt még kevésbé, amikor valaki úgy teszi mindezt, hogy még a nevét, arcát sem vállalja fel és lehet, hogy egy troll aki más negatív érzésein élvezkedik.


Nektek mi a véleményetek, ezekről a megvilágosítókról?



2022. febr. 2. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Ez az idegenként azonosítgatás amúgy nem nehéz.


Fel lehet ismerni a stílust, a szófordulatokat, a hasonló sztorikat.

2022. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2022. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem hozzám tartozik. :-)


Ismerem. Érdekes, hogy egyedül én nem ismerek fel senkit....

2022. febr. 3. 20:55
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Számomra az az érdekes, vagy inkább elszomorító, hogy ezt az oldalt egyre kisebb arányban használják arra, amire való.

Én szívesen segítek, értelmes, hasznos válaszolat igyekszek adni, ha pedig ellenpéldát látok, akkor próbálom ignoráni, és nem hagyni, hogy felidegesítsen. Sok stressztől megkímélem magam ezzel, javaslom próbáld ki te is, ahelyett, hogy itt káromkodva panaszkodsz vadidegeneknek.

Ostoba emberek mindig voltak, és mindig lesznek, meg kell tanulni kezelni az ilyen helyzeteket.

2022. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#16.

Igazad van. Te hogyan hagyod figyelmen kívül a trollokat, meg az ostoba embereket?

2022. febr. 3. 21:43
 16/16 anonim ***** válasza:

Állj hozzá ehhez úgy, hogy te pl rájöttél, mibe érdemes fektetned a pénzed vagy hogy hogyan kell úgy lefogyni, hogy szép tónusos maradj vagy hogy hogyan kell hatékonyan, gyorsan tanulni... Tegyük fel, hogy ezeket nem a semmire alapozod, hanem tényleg tudod, mit csinálsz, meg is tudod indokolni és ezt a tudást szívesen adod át másnak.


Baj, ha nem fogadja meg? Valahol ha szemét akarok lenni, azt mondom, hogy jobb is, mert így nem lesz konkurencia. Leszel te, akinek rendben vannak a dolgok és lesznek ők, aztán majd pár év múlva lehet pampogni, hogy miért nem sikerült úgy semmi, ahogy akarták.


Ne bánd, hogy nincs vetélytársad

2022. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!