Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fodrásznál ilyen szituáció...

Fodrásznál ilyen szituáció normális?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam fodrásznál és azóta néha eszembe jut. Vajon én vagyok ilyen béna vagy a fodrászat?

Időpontra mentem, de egy (szerintem) nagydumás nőnek épp a haját festette a fodrász. Emiatt 20 perc késéssel a fodrásztanuló megmosta a hajam, majd újabb 10 percre leültettek. Ezután végre sorra kerültem, de mellettem a másik székben ott ült a nagyszájú, várta hogy hasson a festék. Kérdezte a fodrász, hogy milyen legyen a hajam, már a dumagép ekkor közbeszólt: nem lesz az sok te jó ég stb.

Mivel nem bírta befogni, végül olyan hangulat kerekedett köztük, hogy mialatt vágta a hajam sivítoztak, szinte nevetőgörcsöt kapott a fodrász. Én nem igen tudtam/akartam bekapcsolódni, egy nyugodt hajvágásra vágytam munka után. Néha kérdezgetett a fodrász vagy megjegyezte: "milyen első benyomásod lehet rólunk, nézel úristen hova kerültél mi?" és hasonlók. Már ezt is kellemetlennek éreztem, hisz még ha ők így is viselkednek, nekem miért kellene.

Nem épp ezt vártam volna egy jónak mondott bpi szalontól. Vagy én lennék ennyire beszűkült?


2022. febr. 17. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jártam hasonlóan, ott a fodrász meg a másik nő egész idő alatt azt tárgyalták, hogy a nő kivel csalja meg a férjét, hogy próbálják elkerülni, hogy lebukjanak a férfi felesége előtt és közben elég részletesen elmesélt minden egyes menetet kettejük közt.

Enyhén szólva is kínos volt végighallgani a szönyegen hogy csináltuk és hasonló szövegeket.


Mondanom sem kell, hiába csinálta nagyon jól meg a hajam, többé be sem tettem oda a lábam

2022. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Pont ezért szinte sosem járok ilyen helyekre, sőt en bloc az embereket is kerülöm. Most már nagyon kellene vágatnom, de annyira elegem van az idióta emberekből hogy csak húzom-halasztom....Ritka a tényleg jó szolgáltató.
2022. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol volt ez?

Még véletlen se menjek arra.

2022. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!