Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nők ha titeket leszólítanak...

Nők ha titeket leszólítanak bókkal hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés

minap leszólított egy férfi a buszon, hogy milyen csinos vagyok, muszáj volt megjegyeznie. megköszöntem, mosolyogtam.

normális fiatalember volt, tetszett igazából.

ennyi történt. kellett volna mást is tennem, elkérnem a telefonszámát?


2022. febr. 25. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi életem során mindig jóval idősebb férfiak bókoltak csak, úgyhogy csak szabadulni szerettem volna a szituációból.
2022. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna NEKED bármit is tenni? HA akar, esetleg az illetö kérhetett volna töled randit, vagy megadja a számát, de semmi esetre sem a te dolgod elkérni a számát!
2022. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én általában kínosan mosolygok és igyekszem "menekülni"

Igen még akkor is ha helyes a pasi

Valahogy kellemetlennek érzem ezt az egészet

2022. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint az első.

Korabeliek úgy bókoltak hogy megálltak mellettem autóval és kiabáltak, füttyögtek és kérték hogy szálljak be.

Reakcióm: menekülőre fogtam :)

2022. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

"jól van."

"ok."

"aham"

"szerintem is jól nézek ki"

Vagy csak ránézek, nem szólok semmit, elfordítom a fejem.

Ha nyomul akkor bunkón leállítom.


Általában a vén kecskék és a cigányok ismerkednek ilyen bátran. A normálisabb külsejű fiatal pasik szólni nem mernek, csak pislognak mint a szende szüzek.

2022. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha jó arcformájú(99% genetika,1% testsúlytól függ) szólít le egy csajt,akkor örül neki,ha nem,akkor meg hívja a rendőrséget.
2022. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

“A normálisabb külsejű fiatal pasik szólni nem mernek, csak pislognak mint a szende szüzek.”


Ezen ugye nem csodálkozol?


Normális, civilizált, épelméjű, (hűséges típusú!!!) férfi SOHA, SEMMILYEN körülmények között nem fog csak úgy leszólítani egy vadidegen nőt, nézhet ki felőle úgy, mint Margot Robbie, akkor sem!


Azok a “férfiak”, akik ezt csinálják, nem éppen életük párját keresik és nem éppen épek mentálisan…


1. indokolatlanul, pusztán a genetikai adottságai miatt (amit kb. 0%-ot tett hozzá alap dolgokon kívül) senkinek az egóját nem kell az egekbe lőni.

2. Iszonyú proli dolog csak úgy leszólítani másikat.

3. Lehet, hogy (sikítani fog és) zaklatásnak veszi.

4. Attól, hogy jól néz ki, az nem elég, lehet, hogy belül csak úgy rothad, romlott.

5. Azért vannak/vagyunk ott, mert épp dolguk/dolgunk van, nem azért, hogy ismerkedjenek/ismerkedjünk!

2022. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 akkor mégis hogyan ismerkedjen az átlag ember? társkeresőn? hátha élőben full máshogy néz ki a másik? vagy majd apám kiválasztja nekem a férjet és lerendezi előre az esküvőt mint néhány országban?
2022. febr. 25. 18:26
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, van suli, egyetem, hobbikör etc.. ahol összejárnak az emberek, közös érdeklődési kör etc…szinte naponta találkoztok megismeritek egymást etc…nem egy alkalommal a semmiből. Ráadásul hol van a garancia, hogy az akin kattogsz, aki leszólított téged, majd félóra múlva jött a következő “kiszemeltje”?


De tudom, itt már minden baj!

2022. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nöként végképp ne úgy akarj ismerkedni, hogy megvárod, hogy legszólítson valaki, ilyen módon csak alja népségre van esélyed.
2022. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!