Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így elmenjek a buliba?

Így elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés

Nem túl nehéz eldönteni, de én mégis vacillálok.:D

Lenne egy buli egy szórakozóhelyen, de zártkörűként van meghirdetve(tehát csak x suliból jöhetnek, ez direkt középsulisoknak van rendezve, hogy ismerkedjünk más suliba járó gimisekkel.) Na most a fő apropó az, hogy versenyezzünk különböző ivós játékok segítségével. Nyilván ez nem kötelező, szóval nem is ezzel lenne a baj.

Hanem: elvileg rengetegen vettek jegyet, plusz a bulizósabb barátaim úgy indulnak neki ennek az egésznek, hogy ők fűvel fával kavarni akarnak meg inni, tehát ilyen ereszd el a hajam buli lesz. Nyilván hiszek nekik, ők tapasztaltabbak(én eddig kemény 2 házibuliban voltam, csak osztálytársakkal, tehát azok light-osabbak voltak:D)

De én maximum azért mennék, hogy ismerkedjek, táncoljak, jól érezzem magam. De ha itt a többség részegre issza magát, rámászik a másikra, abból én köszi, nem kérek. Nem akarok egyedül ücsörögni a sarokban.

Ti mit tennétek a helyemben?

17/L



2022. ápr. 9. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Na?
2022. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Ki mellett ébredtél reggel másnaposan?
2022. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen középiskolás az, aki itt kérdezi hogy elmenjen-e buliba? Ez nem is lehet kérdés!
2022. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ez melyik volt?

TAG Csoki, vagy melyik?😂😃

2022. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
végül elmentél rá? :)
2022. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!