Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Hogyan kezeltek egy...

Lányok! Hogyan kezeltek egy erősen nyomuló részeget buliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom zenész, gyakran járunk bulikba, fellépésekre. Az esetek többségében társasággal vagyok, közel a stage-hez.

De néha ha 1 percre is egyedül vagyok, előfordul, hogy megtalál egy ilyen. Pedig fel se veszek szemkontaktust, semmi. Próbálom ignorálni, de belemászik az ilyen a képedbe. Múltkor már elnyomtam, hogy ott a párom a színpadon, nem vagyok érdekelt menjen vissza, de ezek néha nem értenek ebből.. azt figyeltem meg, hogy a biztonságiak meg ezeket bocs le se szarják. Volt, hogy többször is hozzám ért egy férfi haverom figyelmeztetése ellenére és csak akkot jött, mikor már meglökték barátaim. Érdekes. Az oké, hogy tapiz egy nőt és látszólag nagyon kivan tőle.

Álltalában ekkor felhívnak a stagere páromék, vagy "rám állítanak" valakit, de érdekelne:

Vannak bevált módszereitek, mit a legjobb tenni mondani nekik? Semmit nem találtam a témában sajnos.



2022. ápr. 15. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Paprika spray, vagy dezodor, közelről szembe. Igen, fájdalmas, de ha nem képes felfogni a "nem" szót amit a kutyámnak 8 hetesen sikerült, akkor megérdemli.
2022. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%

Ezer bocs, mert nem értek hozzá, de ha a párodék a fellépők, akkor nem ők a “főnökeik” a testőröknek? Mondják meg nekik személyesen, hogy “figyu, ez itt a barátnőm, ha látjátok, hogy egy pasi zaklatja, akkor lépjétek közbe”.

Állj a testőrök közelébe.

Paprika spray egy koncert tömegében működik?

2022. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

#12 Egy koncerten általában nem a fellépők a “főnökei” az őröknek. A paprikaspray pedig fegyvernek minősül, nem szabad csak úgy fújkálni, pláne nem tömegben, egy koncert közepén.

Egyébként én elég sokat járok koncertekre/bulizni, és sajnos sokszor betaláltak részeg nyomulók (de józanok is, nappal is, nyílt utcán/tömegközlekedésen is etc.). Őszintén szólva már reflexből ütök-rúgok. Alapvetően az agresszió nem (jó) megoldás, de ha valaki fogdosni kezd, és nem lehet leállítani, nem fogom kedvesen kérlelni, hogy hagyjon fel ezzel. Persze ilyenkor is simán kiröhögnek (barom állatok), de legalább általában ilyenkor odébb állnak.

2022. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#12 jól mondja igen, ők csak jogosultságok kapnak a fellépésre, nem a hely tulajai.

Általánosan hiányolom biztonsági őröktől a fellépést az ilyen helyzetekben. Persze vannak nők, akik szinte tálcán kínálják magukat/önként be vannak mindezve, de azért az látszik, ha valaki menekülne a szituációból.

Egyébként, ha már tapizásig fajul, szerintem jól teszed, hogy ütdzsz, rúgsz. Azért az már átlép egy másik határt ott én is karmolnék, harapnék.

2022. ápr. 15. 19:03
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sehogy, velem még sose volt ilyen.
2022. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!