Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a legjobb város ezek...

Melyik a legjobb város ezek közül?

Figyelt kérdés

Szempontok:

- Több fiatal, több beállítottságú ember ezáltal az ismerkedés zökkenőmentesebb legyen.

- Modernebb felfogású emberek legyen, például ha zöld színű hajam ne nézzenek meg mint egy nemtudommit. (ez csak példa)

- Több szórakozóhely

- Legyen valami nevezetesség, bár ez nem annyira fontos.

- Közbiztonság: ne késeljenek meg nappal, ha nyitott szemmel kell járni azzal sincs bajom. Nyilván nincs azzal probléma, ha egy város összeségébe gyengébb közbiztonsággal rendelkezik mint egy Veszprém vagy Szombathely, de azért egy Kazincbarcika ne legyen.

- Közlekedés az átlagosnál legyen egy fokkal jobb

- Modern legyen a város

- Munkalehetőségekből gazdag

- Viszonylag olcsó legyen az albérlet (100e alatt)

- Könnyen el lehessen jutni Budapestre, vonattal ne legyen 50 átszállás, és ha kell akkor Bpről hazatudjak jutni 22 után, bár az utóbbi nem olyan mérvadó.


Budapestet nem rakom bele, csak szimplán érdekel, ha nem Bp melyik város az amelyik hasonló.


Nekem ezek közül Székesfehérvár, Miskolc tetszik a legjobban. Utána jönne Debrecen.



2022. máj. 17. 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szegedi vagyok, csak erről a városról tudok nyilatkozni, a többiről nem.


Sok fiatal van, lévén nagy egyetemi város.


Vannak szórakozóhelyek is, de amit én jobban szeretek hogy nagy kulturális élete van, rengeteg rendezvény és program szokott lenni.


A tomegkozlekedes jó, busz, villamos, troli.


Munkalehetoseg hát kinek mi kell, valamennyi nyilván mindenből akad.


Közbiztonsag változó, attól függ a város melyik részéről van szó. Vannak olyanok ahol nem szívesen laknek, máshol meg igen. De még mindig inkább ez mint Borsod.


Szóval Szeged nagy, szép és élhető város.

2022. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Felcsút.
2022. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Én Pécset választanám. De Veszprémbe semmiképp ne gyere. Eléggé begyepesedett, depressziós város
2022. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát Székesfehérvár jobb Veszprémnél, pedig 40km.
2022. máj. 18. 22:38
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Pècsi vagyok imàdom,tele fiatalokkal, nyàron este is òriasi pezsgès, gyönyörű belvàros, törtènelmi mult, a környèken alig pàr kilòmèterre gyönyörű termèszet, Mecsek, Orfű, Malomvölgy. Bicikliutak szelik àt igaz dimbes dombos ìgy lehet tekerni.
2022. jún. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Körmend és Eger a legjobb város!
2022. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Kocsord
2022. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Gödöllő
2022. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Fehérvár
2022. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Győrt még senki sem írta?

Modern nyugyati nagy(obb) város. Persze magyar szinten értve,nem egy Stockholm,de bentvan a top nagyvárosok közt itthon szerintem.

2023. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!