Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik balkánia város ezek...

Melyik balkánia város ezek közül a legjobb, legszebb, legélhetőbb? Zágráb vs Belgrád vs Bukarest vs Szófia vs Tirana vs Szarajevó vs Ljubljana

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Ljubljana
Zágráb
Belgrád
Bukarest
Szarajevó
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Mire? Mert a tagekben ott az "utazás", de a megfogalmazás alapján mintha költözésről kérdeznék. Számodra az lesz a legélhetőbb, amelyik nyelvén már tudsz, vagy hajlandó vagy gyorsan megtanulni.


Mindegyik más-más szempontból erős, de összességében Ljubljana és Zágráb közül érdemes választani, ha lakni mennél. Én az előbbit mondanám, de Zágrábnak is vannak előnyei.


Turistáskodni Szarajevó a legjobb, de az országok egészét tekintve a horvátok és szlovénok megint erősek.

2021. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szlovénia nem tartozik a Balkánhoz.


Ahogy az első írja: élni Zágráb (egyébként egy nagyon kis szép, kellemes, élhető város, nekem kellemes csalódás volt), utazni Szarajevó.

2021. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szlovénia életszínvonala nem is nagyon hasonlítható a többi felsorolt országhoz. Mivel utazás témakörben van kiírva a kérdés, így a válaszommal csatlakoznék a többiekhez, Szarajevó magasan a legkirályabb hely.
2021. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Engem Szarajevó varázsol el minden alkalommal, Szófiában mindig jól érzem magam, a többi általad felsorolt várost meg hétköznapi célnak mondanám.
2021. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
A sved krimiben Bukarestben valami olyan pazar reszletet mutattak, ahol az emberkereskedo fiu felszedte a lanyt, hogy ha nemcsak egy kosza reszlet lenne, azonnal ott szeretnek elni. Vagy megse?
2021. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
#5: vagy mégse😀
2021. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nyilván van egy standard, de igazából ez az adott egyéntől függ.

Én személy szerint jobban szeretem a szerbeket mint a horvátokat vagy a szlovéneket, így ha költözésről lenne szó Belgrádba költöznék (terveztem amúgy, és még tervezem is). Belgrád csodálatos hely, nem is elég egyszer meglátogatni.


Amúgy egyetértek a többiekkel, Szarajevó mindent visz :) 4 nap helyett 1 hónapot maradtunk, csodálatos hely, én ott is szívesen ellaknék.

2021. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!