Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néz annyira mindig...

Miért néz annyira mindig szeretne tőlem valamit vagy azért néz mert amikor meglát arra gondol, hogy a legnagyobb semmirekellő vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy társaság akikkel régen jóba voltunk. De utána ellenem fordultak csak mert félre értettek egy apró dolgot. És azóta sem hisznek nekem. Na meg nem fogadják el azt, hogy ők is egyenlően hibásak. Azóta nem hívnak sehova, nem beszélünk sehol. És van egy srác abból a társaságbol aki ráadásul ki is beszél. Plusz egy "haverom" aki jó hátba szúrt olyanokat mondott rólam nekik amiket valamilyen szinten akármelyik ember elhinne akárhogy is viselkedek.


És utána a szó szóló ezt kezdte tovább terjeszteni valószínűleg, az ottani társaságban lévő embereknek. Konkrétan a szó szólónak 2 éve kölcsön adtam egy IPhone 4S-t. Csak mert neki nem volt telefonja. Mivel elhagyta és azt sem hajlandó vissza adni. Amikor felhívtam ezzel kapcsolatban. Azt mondta, hogy 18 ezerért vissza adja a saját telefonomat. És nem is ezzel van a baj. Mert IPhone 11-em volt alapból már akkor is. Illetve van még itthon retro terméknek egy IPhone 3 meg 4 is. Télen pedig az IPhone 14 Prot fogom megvenni. De akkor is ez egy kifejezetten nagy aljassag ha valaki ezt csinálja. Úgy, hogy az a telefon mamár biztos, hogy alig használható. Mivel a sima 4 már teljesen használhatatlan. De egy ilyen ember nem érdemli meg, hogy nála legyen. Inkább odaadom az alvegi puporkanak azt vegyen az árán herbált magának. :D Minthogy egy ilyen tiszteletlen, sutyeráknak! De nyilván magamnál tartanám azért, hogy néha bekapcsoljam. A lényeg, hogy a gyökér kamu barátomat aki szintén hátba szúrt meg vertem. És ha még problémám származik ebből akkor bezony még fogom is.


Van abba a társaságban egy szép csaj akivel egyszer találkoztam. Akkor hót részeg voltam be is hánytam előtte. És kerdezgeti jól vagyok e. Egyszer azt mondja mossam ki a szám. Ha lett volna víz. :D Utána amikor meghalva feküdtem a hintaágyba hallom mondja a többieknek, hogy ki vagyok. Meg, hogy kár, hogy részeg vagyok mert erdeklodne irántam mint fiú.


A lényeg, hogy ők egy kis faluban laknak 35 km-re. Ahol biztos mindenki ismer mindenkit.

Azt a lényeg, hogy a múltkor találkoztam a csajjal és feltűnően nézet engem. Ritkán néznek meg lányok. De ők sem tartják a szemüket ennyire rajtam. Ő a szemkontaktust alig akarta meg szakítani. Pedig utólag kiderűlt, hogy van barátja. Éppen ezért IS. Van olyan érzésem, hogy van valami problémája a csajnak a rólam szóló szarkavarások miatt. És, hogy azért bámul ennyire mert azt gondolja, hogy "ez az a csicska". És másnap lehet ment és mondta ezt a többieknek. Lehet én vagyok túl pesszimista. De általában az ilyen jellegű megérzéseim sajnos valamilyen formában mindig valóra válnak! És jövő hétvégén elvileg oda mennek bulizni ahova én. Pár emberrel elvileg ott lesz ő is. Pár emberrel azért jóba vagyok onnan ezért ha pl ez a csaj és más emberek akiket nem ismerek nem fognak elítélni egyáltalán meg ha nem áll belém az ember akkor sem fogok kibekulni az emberrel. De akkor semleges lesz nekem ezentúl.


Meg persze az IPhone 4S-met is adja vissza! Mert az eredetileg az enyém. És ez lopás! Viszont ha belém áll. Vagy most vagy akármikor máskor mikor már ismerem onnan a többi tagot.


Még csak jó indulatbol is felmerik hozni azt amit hiresztelt rólam a gyerek akkor ha fel tudom jelenteni a telefon miatt akkor mostmar kajak megteszem. Ha nem akkor megyek bevágni 3 felest. Oda megyek azt úgy le ütöm, hogy olyat fog taknyolni, hogy bézony még otthon sem fogják felismerni! Ő igaz 15 cm-el magasabb, illetve vagy 25-30 kg-val több, talán kicsit izmosabb is. Illetve Diffindózott. De hogyha engem valaki így elkattint az biztos nem fog tudni elbírni velem. Mivel egyébként mai napig bennem van az, hogy bosszút akarok állni. Illetve akkor az is kap megint aki hátba szúrt és hazugsagokat terjesztett rólam. Nekik.


A csajnak is ketté harapom a torkát ha megtudom, hogy az ő hamis véleményüket valamennyire is elhiszi, ad rá és azt is képzeli rólam amiket pletykálkodnak rólam.


A csajjal meg az a helyzet, hogy ennyi rólam halott rossz, pletyka után biztos vagyok benne, hogy nem állna le velem. Ami pletykák háromnegyede egyébként kamu! Meg abban is, hogy egy párkapcsolatban több rosszat okozna nekem mint boldogságot. Tehát valszeg nem működne. A másik meg az, hogy 2 éve történtek ezek. Most meg már 19 éves, idén végez. Utána vagy megy egyetemre vagy dolgozni. Én meg még mindig tanulok. És egy dolgozó vagy egyetemista nő mellé nem egy olyan való aki még mindig a 6 éves szakozep sulit végzi. Annyira nem jó tanuló szóval lehet, hogy dolgozni megy majd. És még persze én mindig csak jövőre végzek. Nyáron pedig nincs kedvem dolgozni. Mert akkor minden szabadidőt szeretek kihasználni. Ilyenkor iskola időben lenne. És néha jut is egy kis munka. De nappali tagozat mellet nem annyira lehet. Pláne, hogy az érettségit idén kapom majd meg a szakmát viszont jövőre fejezem be. És majd utána szeptembertől akarok majd elmenni normálisan dolgozni. Na meg egyébként egy évvel tudtommal idősebb is nálam a csaj. Csak nem tudom pontosan melyik hónapban született. De én még a 19-et sem töltöttem be.



2022. máj. 17. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Ennyire tetszek neki
Egy semmirekellőnek tart
2 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Első sorokból is egyértelmű, hogy mi a fenét keresel közöttük.
2022. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!