Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogos-e vagy sem?

Jogos-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Minap megállok egy benzinkút parkolójában, mellettem egy másik autós. Vesz egy szélvédőmosót a kúton bele önti az autójába, majd az üres palackot ott hagyja a kocsi mellett a parkolóban, nem az hogy ott felejti hanem még rá is néz 2-3-szor. Száll be indul el, oda jön az egyik kúton dolgozó fel veszi a palackot és az autós után szól hogy "itt hagytál valamit" majd elegánsan egyszerűen be dobja az autóba a nyitott ablakon keresztül. Amúgy 15-20 méterre volt a kuka.

Szerintetek jogos volt a kutas reakciója? Én úgy éreztem hogy jogos, ha nem bír elsétálni 20 métert a kukáig az autós akkor legalább vigye el a szemetét.



2022. máj. 21. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Az autós egy elkényeztetett seggfej, a kutas meg egy bugris.

Nem a kutas dolga illemre tanítani az utast, akármekkora barom is az.

Munkaidőben van, abba belefér, hogy elvigye a szemetesbe.

Nem tegezheti az utast és nem dobálhat be semmit az autójába.

2022. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Amikor két tahó találkozik...
2022. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
80%
Azért 1-es, megnézném, hogyan áll a szád, ha te vagy a kutas. Én a kórház parkolójában az égő csikket is bedobtam a fickó autójába, aki ráadásul a mozgáskorlátozottaknak fenntartott parkolóban parkolt. Az ilyenekkel nem lehet normális hangnemben beszélni, hidd el. Ma már (63 évesen) nem merném megtenni, de az agyvizem ugyanúgy felforrna, mint akkor.
2022. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

#3

Hát ez nem jött be Barátom, mert 15 évig voltam kutas.

Változatlanul fenntartom a véleményem, még ha ez neked nem is tetszik!

Nem az állatkertben vagyunk!

Mellesleg egy percet ne légy rá büszke, hogy úgy viselkedtél mint egy szociopata!

2022. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!