Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hanyagoljam vagy törjem magam?

Hanyagoljam vagy törjem magam?

Figyelt kérdés
Már tinédzser gyerekeim vannak de az egyik gyerekem nagyon elfordult tőlem,én erre nem adtam okot,egyiket sem verem se én se az apjuk.Mindig (ahogy a templomban mondani szokták :D )nyajasan viselkedem velük,finoman és minden erőmmel azon vagyok minden nap hogy szórakoztassam őket,jopofizzak nekik az mellett hogy az apjuk kék lilára ver engem és üvölt velem minden nap ha valami nem tetszik neki.Maximálisan kiszolgálok mindenkit de ez az egy gyerekem úgy érzem hogy megutàlt bármit mondok,nem szól hozzám.Arra gondoltam hogy kicsit hanyagolom őt,csak a minimumot kapja meg tőlem de lelki,szóbeli törődést nem fog kapni mert nagyon unom hogy szarik rám.Kicsit úgy érzem mintha összefogtak volna ellenem az apjával,pedig szolgálom őket mindenben.Minden parancsra ugrok még akkor is ha beteg vagyok.Lassan nem bírom,egyik nap már a félre tett zuhanyrózsa csővel akartam felakasztani magam annyira idegosszeroppanast kaptam.De félek hogy ha én sem törődöm ővele az emberek megfognak szólni,ít3lkeznek majd hogy ő is az én gyerekem őt miért különböztetem meg a többitől.De nem bírom már a folytonos sikertelen próbálkozást.Én is imádtam az apukámat de úgyszintén anyukámmal is kedves és elfogadó voltam.Nem értem a gyerekem. :(
2022. máj. 30. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem

Akarok turkálni , de az említett gyerek véletlenül nem kapott erről tudomást, mit tesz veled az “apjuk”? Lehet ez bántja , ezért távolodik el. Pont nem hanyagolni , hanem kommunikálni kellene vele, megkérdezni mit érez, mi a problémája .


Másrészt, miért hagyod, hogy ez történjen ? Ez nem egy normális család. ( már bocsánat )


Illetve a gyerekek is szenvednek

Ettől . Nem

Kötelességed bárkit kiszolgálni, nem a 18. Században élünk . Ez egy nagyon egészségtelen kapcsolat , vannak jogaid. Ez gyakorlatilag családi bántalmazás. Simán rendőrségi ügy. Egy telefon hívásodba kerül . A gyerekek pedig ha lehet maradjanak ki ebből, nem

Tehetnek róla . Ne őket nélkülözd emiatt .

A gyereket is nem kiszolgálni, hanem felnevelni , fegyelmezni és jó tanáccsal ellátni kell.

Ha segítségre van szükséges, kérlek keresd fel az érintett hatóságokat. De ha a segély vonalat hívod, akkor is el fognak igazítani. De ennyit tegyél meg, kérlek .

2022. máj. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Válj el a férjedtől! A gyereket meg ne ignoráld, valami kiváltja belőle ezt, lehet csak kamasz és épp most éli a lázadó korát, lehet érzi, hogy baj van ottnon, stresszel. Ne faggasd, ne erőszakold rá magad, de érezze, hogy mellette vagy.
2022. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Téged elvileg ütnek-vernek, és az a legnagyobb bajod, hogy a gyereked nem dumál veled?

Vannak bajok a toronyban.

2022. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok probléma van itt, bele sem érdemes menni. Egy biztos, a gyerekedre nem úgy kéne tekinteni, mint egy random tinderes, játszmázós randira, akinél agyalsz ignoráld-e a lankadó figyelméért vagy teperj érte.


Először a legfontosabbat kéne megoldani, azaz nem engedni hogy agyba-főbe verjenek. Az aszódi gyilkosság után a gyerekeket is megfelelő helyre kéne helyezni, hogy védve legyenek. Közben rendőrség, ügyvéd és pszichológus bevonása a minimum.

2022. máj. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Törd magad! Lehet, hogy azért büntet, mert az apját hagyod téged verni, kérj segítséget, ez nem állapot. Tönkreteszed a gyerekeid, és a saját életedet is azzal, hogy ezt hagyod.
2022. máj. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem veszitek észre - már a megfogalmazásból is - hogy kamu?

Röhög a markába miközben ír.

Full kamu írás.

2022. máj. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a "szeretetedet" - az a baj - "feltételekhez kötöd"... "Ha a gyerek így viselkedik velem akkor majd én úgy", "jajj de mi van ha nem foglalkozok vele és megszólnak az emberek"...

Olyan mintha mindig más lenne a fontos, nem a szeretet...

Egyébként a gyerekek vádolhatnak azzal, hogy bennemaradtál egy borzalmas kapcsolatban és idegfeszültségben kellett felnőniük...

Az ilyen (szülők közti) feszültséget a gyerekek mindig megérzik, kiskoruktól kezdve...

Olvastam én már olyan visszaemlékezést, hogy "haragudtam anyámra hogy így kellett felnőnünk", "nem volt hiteles, mert nem vált el" stb...

2022. máj. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a hihető sztori...
2022. máj. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az verte ki a biztosítékot hogy azért kell jól bánni egy gyerekkel, nehogy más megszólja :)

De egyébként a legtöbb ember kamaszkorában van ilyen időszak, mikor hirtelen ellenségessé válik a szüleivel.Cikinek érzi a társaságukat.Majd elmúlik, remélhetőleg kinövi, benő a feje lágya.

2022. máj. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!