Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes kilépni a komfortzónám...

Érdemes kilépni a komfortzónámból?

Figyelt kérdés
Nincs baráti társaságom viszont lassan szükségem lenne barátokra. Rászántam magam, hogy elmegyek olyan helyekre ahol valamilyen társasági esemény van. Gondoltam már kocsmára, szórakozóhelyre. Ti tudtok még ilyen helyeket ahol könnyebb lenne az ismerkedés? Érdemes kilépnem egyáltalán a komfortzónámból? Debrecenben élek szóval vannak lehetőségek, de így hirtelen nem nagyon jut eszembe semmi.
2022. jún. 14. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
igen.
2022. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Komfortzónán belül a fű se nő :)


Ne kocsmákba meg ilyenekbe járj. Vagyis járhatsz, de nem csak itt lehet ismerkedni ill. szerintem nem feltétlen ilyen helyeken a legjobb.

Biztos vannak olyan dolgok, amik érdekelnek, hobbijaid, menj ezekkel kapcsolatos rendezvényekre vagy helyszínekre.

Könyvbemutatókra, előadásokra, kiállításokra, tánccsoportba, koncertre, edzőterembe, jógára, színházba stb. Itt nem csak, hogy szintén van egy csomó ember, de még valamilyen szinten az érdeklődési körötök is hasonló, így biztosan lesz miről beszélni.

2022. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. De mi az, hogy "szükséged lenne" barátokra? Milyen céllal akarsz ismerkedni emberekkel?
2022. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azzal a céllal, hogy ne kelljen folyton itthon ülnöm. Hogy el tudjak velük járni szórakozni, iszogatni, dumálni stb.
2022. jún. 14. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatszerzésnek és újdonságok megismerése céljából (pl önmagadat is megismered ezáltal), igen. Nagyonis
2022. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért pont kocsmában akarnál ismerkedni?


Sport? Hobby? Egyéb kulturális v. hasonló összejövetel...?

2022. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hobbid? Mennyi idős vagy? Ezek ismeretében lehet, könnyebben tudnánk ajánlani programokat/helyeket
2022. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
25 vagyok,férfi, szeretek olvasni, sorozatokat nezni, biliárdozni és kb ennyi. Nem valami sok.
2022. jún. 14. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen hívják azt komfortzonának....


Barátok nem úgy lesznek, hogy elődöntöd hogy akarsz néhányat.


Először magadat foglald le, ne mások társaságától várd, hogy majd szorakoztatnak.

2022. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Street workout pályák?
2022. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!