Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes kilépni a komfortzónám...

Érdemes kilépni a komfortzónámból?

Figyelt kérdés
Nincs baráti társaságom viszont lassan szükségem lenne barátokra. Rászántam magam, hogy elmegyek olyan helyekre ahol valamilyen társasági esemény van. Gondoltam már kocsmára, szórakozóhelyre. Ti tudtok még ilyen helyeket ahol könnyebb lenne az ismerkedés? Érdemes kilépnem egyáltalán a komfortzónámból? Debrecenben élek szóval vannak lehetőségek, de így hirtelen nem nagyon jut eszembe semmi.
2022. jún. 14. 19:11
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól még, hogy egyedül vagy, nem kell otthon ülnöd. Én is pl. nem rég költöztem egy új városba, ahol az égvilágon senki, egy darab ismerősöm sem volt, úgyhogy mentem egyedül oda, ahová barátokkal mentem volna, vagy épp kipróbáltam tök új dolgokat, amiket addig sosem, de kíváncsi voltam rájuk, és közben pedig összeszedtem ismerősöket, barátokat és most már tudok velük is menni.

Nyugodtan elmehetsz egyedül is olyan helyekre, amik érdekelnek addig, amíg nincsenek barátaid, legalább egy kicsit megbarátkozol önmagaddal is.

2022. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor már nem debreceni vagy? Hova költöztél?
2022. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Erdemes
2022. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!