Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csendes, visszahúzódó fiúként...

Csendes, visszahúzódó fiúként mire számítsak egy egyetemi kollégiumban?

Figyelt kérdés
Sosem ittam alkoholt, valamint gyógyszerek miatt nem is ihatok. Mennyire fog érinteni a bullying? Vagy nem vesznek rólam tudomást? Korábban azt hittem ennyi idősen érettebbek az emberek, de kezdek ebben bizonytalan lenni...

2022. júl. 4. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj, bemész a szobába, szó nélkül mindenkinek adsz egy hatalmas állast, és máris te leszel a cellafőnök, onnantól tisztelni fog mindenki.
2022. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
👉👌
2022. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Én is inkább ilyen vagyok, és nyilván nem te leszel az egyetlen ilyen... nem kell hinni a filmeknek, sorozatoknak, és nagyszájúaknak, egyáltalán nem mindenki alkoholista egyetem alatt vagy koleszban.


Én is voltam koleszos, többnyire síri csönd volt, egyáltalán nem egész napos őrületet kell elképzelni. Volt pár buli meg rendezvény persze, de nem sok és egyáltalán nem muszáj részt venni benne ha nem akarsz.


Mondd meg, hogy nem ihatsz és kész, ha nagyon csesztetnek mondd meg határozottabban, de én még azt is kétlem, hogy erre szükség lesz. Ott már eléggé felnőtt ember mindenki, mindenki azt csinál amit jónak lát.

2022. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Itt nincs bullying, senki nem néz ki ha visszautasítod a piáját.
2022. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Eddig három évet laktam egyetemi koliban, de sosem tapasztaltam ilyet. Tök normális emberekkel laktam együtt, egyikükkel sem volt semmiféle problémám vagy konfliktusom. Megvoltunk egymás mellett, beszélgettünk, ennyi. A koli egészét nézve ugyanez. Nagyon nem olyan volt mint a filmekben, inkább mint egy átlag társasház. Baráti körök összejöttek, iszogattak stb., ha akartak, de amúgy nem volt jellemző az ilyen össznépi buli stb., inkább szórakozóhelyekre, kocsmákba járt mindenki. Mondjuk én lány vagyok, de szerintem fiúként sem lehet sokkal másabb.
2022. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Csak le ne hajolj a szappanért
2022. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért szerintem egy csendes lány jobban el van fogadva, mint egy csendes fiú. Anyukám ilyen volt, mindig voltak barátai, sosem volt egyedül. Én ennek a teljes ellentétét tapasztaltam meg.
2022. júl. 4. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Szard már le, ki fogad el és ki nem, ne legyél már ennyire kis csicska, felnőtt ember vagy! Pislogni is engedélyt kérsz?
2022. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Orgiákra számíts.


WC papírt nézd meg nem -e kenték be erős paprikával, kilincset fogkrémmel, éjjel kellemetlen tud lenni :D

2022. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
83%

"Korábban azt hittem ennyi idősen érettebbek az emberek"


Nekem egy 30+ -os szobatársam volt (mit keresett ennyi idősen ott, máig nem értem, na mindegy) aki szóvá tette, ha nem jó irányban állt a csap vagy nem volt megtöltve a vízszűrő (pedig omszki gyerek volt, az ember nem várná, hogy ilyen kényes legyen valaki), viszont bullyingolás nem volt jellemző nálunk. Amúgy nem minden közeg szól kizárólag az alkoholról, keress olyan társaságot, akiknél nem ez a buli sarkalatos pontja. Én egyetem alatt nyíltam meg igazán, csomóféle embert megismertem, a világ is ott nyílt ki számomra.

2022. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!