Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem vesznek körül fura...

Csak engem vesznek körül fura emberek vagy nektek is be szokták fotózni mások a fizetésüket?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban járok úgy, hogy valamelyik közelebbi ismerősöm szimplán a semmiből befotózza az smst, hogy mennyi utalása jött. Nyilván amikor jó fizut kapnak, többször is járok így és nem igazán tudom mit reagáljak rá, nekem sose jutna eszembe max.a férjemnek elküldeni, de csak úgy ismerősnek nekem ez fura. Velem van a baj? Mit "illik" ilyenkor írni erre?
2022. júl. 7. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából képben vagyunk egymás fizetésével a baráti körben, nem tabu és mivel szoktunk melóról is beszélgetni, így szóbakerül, de ilyennel még nem találkoztam :D
2022. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban fura.
2022. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hírt akartad megosztani vagy a pénzt is? :)
2022. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amikor egy kacsafeldolgozóban dolgoztam, első fizumnál egymás közt mutogatták körbe az egyszerűbb emberkék a bérpapírt és engem is faggattak, aztán háborogtak hogy kaphattam 20 ezerrel többet pedig én akkor kerültem oda, ők meg mióta ott vannak...
2022. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!