Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem megyünk sose sehová?...

Miért nem megyünk sose sehová? Hova megy ennyi ember hétvégén? Ötletelj lecci!🤑

Figyelt kérdés

Egész héten tervezzük a kimozdulást (apa-anya-20on éves fiatal)

de sose lesz belőle semmi.

Nem értem mások hová tudnak menni, annyi autó van hétvégén is az utakon, hogy bszarás.

Mondjatok kérlek sok-sok ötletet, hátha valamelyik érdekelne. 25N

Segítek mi az ami nem jó:

Bowling, Mozi, Állatkert, Koncert, Foci, Étterem, Túrázás, Shopping, Koncert (az a fajta, ahova sok hülye fiatal jár), Beülni vhová (pl.: cukrászda)


Ami érdekes lehet: Voltam bakonybélben ahol volt egy csillagvizsgálós mozi az tetszett, meg volt még egy ilyen hasonló 4D-s valami ősemlősökről de nem tudom hol. Egyszer voltam lőni az is jó volt, de pl. paintball megint unalmas lenne.


2022. júl. 7. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Hová valósiak vagytok?

Mekkora az a távolság, ami még belefèr nektek?

2022. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pest. Minden belefér.



Tropocarium szuper de már voltunk. Városnézés se köt le.

Szabadulószoba jó lenne ha nem olyan gagyi lenne mint idehaza.

2022. júl. 7. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát de ha téged semmi nem érdekel amit itthon lehet csinálni, úgy nem lehet menni sehova.

Pár tippem van, amiket még nem zártál ki, de gondolom nem érdekel az sem.

-Szabaduló szobák (most látom ezt már írtad közben)

-Kalandpark

-Szabadstrand, kajakozás, hajókázás, akármi

-Cseppkőbarlang szerintem marhajó, de gondolom az beleszámít a túrázásba

-Búvárkodás

2022. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Menjetek Ausztriába kirándulni

De az emberek java része mind étterembe megy , vagy látogatóba, vagy túrázni, vagy koncertre, vagy strandra, tóra ,moziba , vásárolni stb

Minden olyan helyre ami neked nem jó 🤷‍♀️

Mi mindig úton vagyunk

Tanösvényeket és kilátókat szoktunk keresni , oda megyünk sétálni, kirándulni

Állatkertbe, múzeumba

De mivel neked ezek sem jók így elképzelésem sincs mit szeretnél csinálni a szülőkkel 😅

2022. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Évek óta kedvenc helyünk: [link]
2022. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Mivel csak azért akarsz elmenni, mert "mások" annyira mennek, ezért teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Ha tényleg menni akarnál, akkor nem zárnál ki ennyi dolgot és főleg tudnád, hogy hova akarsz indulni, mit csinálnál.


Az emberek általában rokonokhoz, barátokhoz mennek ilyenkor, kimozdulnak sétálni, körbenézni egyet vagy a hobbijaik köré építenek programokat.


Nem bántásból, de 25 éves vagy, nem 12. Azon túl hogy nem másokkal kéne foglalkozni, egyedül is bárhova elmehetsz, szerezhetsz új barátokat, nézhetsz új eseményeket, hobbikat. Ha kifejezetten a szülőkkel akarsz lenni, akkor velük meg külön beszéld meg mihez lenne kedvük, mit csinálnátok szívesen - nem kell kötelezően menni valahova, hogy jól érezhessétek magatokat. Akár gondolok egy filmezésre, közös játékra, beszélgetésre, akár együtt főzni/sütni valamit, vagy elkezdeni együtt zenét tanulni, hangszeren játszani...van lehetőség bőven.

2022. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Üljetek be imádkozni a bazilikába.
2022. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

25 vvagy nem 12: Köszi bunkókám, attól még érdeklődhetek más mit csinál és simán adhat bárki jó ötletet.


Strand kilőve, pfúj. Bőven elég volt egyszer fertőzést kapni, amivel fél évig szenvedtem, majdnem ráment a hallásom, köszi, soha többet!


Auszrtiába nem fogunk átjárogatni, az azért sokba fájna. Kalandpark jó lenne, de eddig 2ben voltam és mind uncsi volt.


A hetes meg nagyon vicces akart lenni de nem jött be...

2022. júl. 8. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Marha izgalmas lehet veled az élet

Mindig is egy ilyen izgalmas, életvidám, spontán nőre vágytam mint amilyen te is vagy 🤣

2022. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocs de ennek senmi köze kérdéshez 9

Arról meg nem tehetek, hogy ez nem köt le.

2022. júl. 8. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!