Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyesek miért gondolják...

Egyesek miért gondolják szánalmasabbnak, ha egy lány részeg, mintha egy fiú?

Figyelt kérdés
Alapvetően azt veszem észre a környezetemben, hogy mindkét nem részéről elfogadott az ivás határokkal. A legtöbb ember szerencsére már másban is ugyanúgy kezeli a két nemet, viszont néhányan még mindig, ha részegségre terelődik a téma, a lányoknál nem fogadja el, míg a fiúknál teljesen normálisan van kezelve. Ha egy lány véletlenül többet iszik a kelleténél és ne adj Isten hányásig fajulna a dolog, akkor az gáz. Fiúknál semmi probléma, sőt, tapasztalat szerzés. De mégis honnan tanulja meg bárki is, hogy hol vannak a határai, anélkül, hogy elérné őket? És itt nem azokról beszélek, akik minden hétvégén kiütik magukat az alkoholtól, mert az valóban szánalmas, bár szerintem a fiúk részéről is. Szóval miért van ez, ha nem is mindenhol, de sok helyen megfigyelhető kettős mérce?

2022. aug. 20. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkét nemnél gáz. De a nőknél még nagyobb felelőtlenség, mivel őket használják ki részegen többnyire. Szexuálisan értem.
2022. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ha egy fiú seggrészeg, csak az értékeit szedik el tőle. Az nem olyan gáz, mintha meg is dugnának lányként, mikor magadról se tudsz.
2022. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleg kiabrandito egy atom reszeg csaj. Undi.. plusz konnyen ki is hasznalhato es ezt mindenki tudja.. ennek tudataban meg ha ennyire lereszegedik az azt sugallja h nem erdeklik a kovetkezmenyek. Persze helyzet meg helyszinfuggo. Volt h nagyon berugott melettem a bnom, de vigyaztam ra igy nem volt gond vagy hazibuliban tette ahol mindenki kozeli ismeros volt.
2022. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
mert nőbe kéne tartás xd
2022. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!