Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » ELTE TáTK gólyatáborba érdemes...

ELTE TáTK gólyatáborba érdemes lenne mennem?

Figyelt kérdés

Már megvettem a belépőt rá, hirdelen felindulásból, de erősen morfondírozok azon, hogy inkább nem megyek. Eléggé zárkózott típusú lány vagyok és tök jó lenne megismerni a szaktársaimat, iszogatni, és a játékokat játszani, bulizni, csak félek, hogy nem nekem való. Olvastam itt és máshol is, hogy vannak perverz játékok, teljesen lerészegedés és nyomulások, alkalmi szexre csábítások és hát "buli" címszó alatt lényegében megy a perverz vadulás. Számomra ez eléggé aggályos, nem tudnék feloldódni ilyen környezetben, azt sem szeretném ha leitatnának a sárga földig emiatt.


Van valakinek tapasztalata, hogy jelen esetben, a TáTK-n milyenek a gólyatáborok? Tényleg hasonlókra kell készülnöm? Lévén, hogy anonim oldalról van szó, kérlek őszintén válaszoljatok. Kedvem lenne menni, nem kell marketingelni, de a fent leírt dolgok miatt aggódom, nem az én világom, és nem akarom, hogy kellemetlen élmény legyen, ezért szeretném tudni, hogy mennyire igazak ezek a dolgok.


Köszönöm mindenkinek!



2022. aug. 25. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Anno a Kozel volt a táboros sör, azért az nem Sárkány sör minőség.
2022. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szia, én is megyek a tátk gólyatáborába, és ezt a kérdést akár én is írhattam volna, mert teljesen rám illik. Azért mindenképp elmegyek, mert haragudnék magamra, ha ki sem próbálnám, és lehet tök jó lesz. Abban bízom, hogy majd összeismerkedem olyan emberekkel, akikkel hasonlóak vagyunk, végülis ez a cél, hogy barátokat szerezzünk. :)
2022. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!