Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon eldeformálódott az...

Nagyon eldeformálódott az arcom úgy érzem nem vagyok olyan szép mint voltam, a bőröm is egyre csúnyább pedig sose voltam pattanásosodó típus. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 14:26
 1/8 A kérdező kommentje:
kedvetlen vagyok és folyton éhesnek érzem magam.
2022. szept. 7. 14:27
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Menj el kozmetikushoz!

Ha nincs rá elég pénzed, akkor vegyél agyagos arcpakolást és használd hetente 2-szer!

2022. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb szeszes ital fogyasztását javaslom. Nem szemétkedésből írtam, hanem komolyan! -Amikor befejeztem a szeszes ital fogyasztását, gyakorlatilag kisimult két héten belül az arcom.
2022. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt csak nagyon ritkán 1 hónapban max. egyszer akkor is csaak egy pohárral.
2022. szept. 7. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Akkor felejtsd el, amit javasoltam, - tényleg nem szemétkedésből javasoltam az előbb, amit!
2022. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor úgy kellene szervezned a napjaidat, hogy ne legyen annyi időd a tükör előtt lenni! Programokat keresni, részt venni rajtuk, esetleg csak szimplán sétálni egyet néha! Ha túl sok ideje van az embernek magával foglalkozni, akkor hajlamos arra, hogy "bebeszéljen magának dolgokat", akár belebetegedni is képes a tévképzetibe idővel! Ne hagyj magadnak időt erre! Sok ember - és ez marhára nem vicces - a túlzott jólétét nem tudja helyes mederben kezelni és ebbe betegedik bele! Tarthatnál egy önvizsgálatot, - hogy van-e igazság abban, amit felvetettem!
2022. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
enj el dokihoz, nézettesd meg magad vele, nem-e valami bőrprobléma. Majd menj el kozmetikushoz, csinostísd ki magad vele.
2022. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma is lehet.
2022. szept. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!