Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leszóltak titeket akkoriban...

Leszóltak titeket akkoriban amiért kockák/gamerek vagytok?

Figyelt kérdés
Régebben ez egy réteg hobbi volt, egy körre volt jellemző akik a "kockák". Ma már a partyállat alkeszek meg kb az emberek jórésze is játszik, csak inkább ezekkel a trendi multiplayer játékokkal mint valorant, cs go meg mit tudom én, egyes keményvonalas kockák mint én maradtak a régi rpg-knél vagy azoknál a single, talán multi játékoknál mint amikbe régen beleszerettek. Igazából valahol jó hogy nem nézik már le az embert a hobbija miatt, bár a varázsa valamelyest elveszet ez végett. Ez nálunk a 2010-es évek eleje-közepe fele volt "szégyen". 22/f
2022. dec. 1. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Regen sem csak a kockak jatszottak. Apam volt az elso ember kb akit ismertem, akinek volt rendes PC-je es miota az eszemet tudom, folyamatosan a gepet nyomta, regen a (ma mar) retro jatekokat, manapsag leginkabb a World of Tanks-t. De nala nagyobb tarsasagi embert nem ismerek szerintem, van a jatekon kivul kozossegi hobbija is, millio haverja, rendes karriert epitett fel, fiatalon sportolt, stb, szoval a legutolso dolog aminek hivnam a kocka, fuggetlenul attol, hogy neha ha felhivom, siman ramrakja a telefont, mert most nem tud beszelni, mert meccsben van.

De amikor en voltam iskolas, akkor sem csak a kockak jatszottak, pedig az is regebben volt, mint a te iskolas korod. Nagyon sok gyereknek volt PlayStationje vagy Xboxja vagy PC-je. Fuggetlenul attol, hogy a tobbsegnek nem ez volt az elsodleges hobbija, a szamitogepesek kozul sokan max Tevecluboztak es tarsai, de azert 1-1 normalis jatekkal mindenki jatszott neha.

Nem ereztem soha, hogy ez szegyen lett volna, a lenezest es bantast altalaban az kapta es kapja a mai napig, aki nem tud beilleszkedni egy kozossegbe, extremen introvertalt es szorongo tipus es nem is probalja megtalalni a kozos hangot masokkal. Onnantol kezdve halal mindegy, mi a hobbid.

2022. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Minket a kis körünkel azért szóltak meg mert mindig a játékról beszéltünk olyan 6-7. osztályban. Nem minden közösségbe tud beilleszkedni egy ember, valahová be tud mert olyan a közeg, valahová meg lehetetlen mert élhetetlen az egész.
2022. dec. 1. 00:40
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk én sokáig eléggé szorongó voltam.
2022. dec. 1. 00:42
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Egyebkent suliban mindenkit megszolnak valami miatt, valoszinuleg a nepszerubb tarsaidnak is vannak rossz emlekeik. Nalunk volt egy lany, akit szetszekaltak amiatt, mert hasonlitott a kabatja a Harry Potteres kopenyekre (hosszu fekete szovetkabatja volt, ami altalanos sulisok kozott nem volt tul gyakori), annyira, hogy sirt a vegen. Pedig a HP nem volt egy “luzer” tema es a lany sem volt valami visszahuzodo nyomi.

Nalatok a jatek temat talaltak, amibe belekothetnek. Aki visszahuzodo, az egy sulis kozossegben kb vonzza a tamadast, de ez nem a hobbidnak szol, hanem konkretan neked.

2022. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt nálunk egy drogozó, menősködő küzdösportos cigánygyerek, annak is szívták a vérét a facebookos menősködös posztjai miatt.
2022. dec. 1. 00:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Az iskolai népszerűség úgy is jelentéktelen lesz pár évre a ballagás után.
2022. dec. 1. 00:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kockázást azok mondják akik csak felszínesen ismerik a videojátékokat és rögtön a végtelen multi játékokra asszociálnak. Én elsősorban komoly sztorijátékok miatt játszom amikben általában 100x jobb sztori és karakterek vannak mint a mai filmekben vagy sorozatokban. Persze játszom multit is mint Apex, mert abban is van némi lore illetve a karakterek is egyéniek.
2022. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, utóbbi években 2010 évek után kezdett "divat gamernek lenni". Szerintem így is meg van a hangulata, csak már sokkal elterjedtebb és elfogadottabb, az emberek talán kezdik érteni a különbséget a kocka és a gamer között. 20f #7 vagyok
2022. dec. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7.Én fallout 2 őt játszom, szeretem azokat a szerepjátékokat ahol rengeteg döntést lehet hozni és különböző karaktereket alakíthatok, na meg persze próbára teszik az ember szellemi képességeit is.
2022. dec. 1. 01:22
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok jártas a témában, de feltételezem, hogy egy nagy gamer rengeteg feliratkozóval, és megtekintéssel büszkélkedhet a YouTube-on, szóval aligha nézik le ezeket az embereket.
2022. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!