Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális manapság?

Ez normális manapság?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben felfigyeltem arra, hogy nagyon sok kortársam (16 alattiak) egyszerűen viccesnek tartja az önkényuralmi jeleket.

Az iskolában Német önkényuralmi jeleket rajzolkatnak a táblára, egy fiú, aki mellettem ült órán ugyanezeket rajzolta a füzetembe...

Edzésen egy 6. Srác az öltözőben kitűzött magára egy Lenines kitűzőt...

Az egyik 10. Osztályos az osztálytársaimmal azon röhög, hogy néznek egy Hitler táncolós videót...



Engem nagyon mélyen megérint ez, mivel félek. Félek attól,hogy ilyen emberek írják a jövőmet...



2022. dec. 17. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
30 éve voltam fiatal, akkor is ugyanezek a poénok mentek.
2022. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez amúgy mitől poén?
2022. dec. 17. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mitől félsz?
2022. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Attól, hogy a felnőtteknek nem tetszik.


Nem gondolják komolyan. Furcsa humorérzékük van, majd kinövik.

2022. dec. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Heil Hitler! arbeiten
2022. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Én 33 vagyok, de amikor én jártam középsuliba, akkor is ez ment. A normálisabbja majd kinövi.
2022. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Főleg amikor én voltam a hülye valamelyik plakáton egy celeb nő arcára Hitler bajuszt firkáltam 😅 oh fiatalság!

30F

2022. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerencsés esetben ez csak szimplán vicces nekik,és mélyebben nem érdeklődnek ilyen ideológiák iránt.Utóbbiból már lehet baj.
2022. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!