Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szeretethiányos lennék? Vagy...

Szeretethiányos lennék? Vagy figyelemhiányos?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen magam sem tudom mi a problémám.

Az utobbi időben vettem észre magamon, hogy valami nincs rendben. Elveszettnek érzem magam. Úgy érzem a munkahelyemen is ki vagyok közösítve, pedig tudom, és érzem is, hogy nem, de mégis ilyen érzésem van. Vannak pillanatok, amikor nem tudok azonosulni a kollégáimmal, ilyenkor úgy érzem, hogy nem is foglalkoznak velem.

Már néha úgy érzem, hogy inkább lennék beteg, csak figyeljenek rám úgy igazán.

Tudom, hogy ez nem normális.

Ez betegség?

Mit tegyek, hogy ez változzon jobb irányba?

Menjek pszihológushoz? Beteg vagyok?

Úgy érzem, gyerekkoromban sem kaptam kellő szeretetet. Nincs testvérem, de mégis így érzek.

Mindig is úgy éreztem, hogy kilógok a sorból, de szeretnék olysn lenni, mint mások.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. dec. 29. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, menjél pszichológushoz, majd vele kibogozzátok, mert mi ennyiből nem tudjuk. Mindenesetre nyilvánvalóan nem vagy beteg, mégis milyen betegségre gondolsz? Csak magányos vagy. Gondolom, nincsen se saját családod, se barátaid.
2022. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2022. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baratokat keress inkabb.


Oleles,beszelgetes kell neked.


Jarj kavezoba,kocsmaba,uldogelos szorakozohelyre.

2022. dec. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van családom, és pár barátom is.
2022. dec. 30. 04:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Családdal és barátokkal rendelkezve végképp különös ez az érzés; ez a háttér kellő biztonságot, önbecsülést, boldogságot kéne, hogy adjon neked. Meg így még egy rosszabb munkahelyet is elvisel az ember, mert nem az a fontos. Megfelelők, támaszt nyújtók a családi viszonyaid?
2022. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!