Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen függőségektől kell...

Milyen függőségektől kell megszabaduljak, hogy újra önmagam legyek?

Figyelt kérdés

Holnap pszichológushoz megyek és nagyon félek, hogy olyan dolgokat kell mondanom, amiket nem akarok..Segítsetek, hogyan éljem túl?


Úgy érzem a szociális média tönkretette az életem, és olyan emberek társaságára kezdtem vágyni, akik irántam nem érdeklődtek.



2023. márc. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom mitől félsz…én úgy mentem pszichológushoz életemben először hogy közben drog függő is voltam, majdnem az utolsó pillanatban.


Ha szerencséd van sokat fog veled beszélgetni , ha nem felír egy gyógyszert mert nem ér rá aztán kész…de az első a valószínűbb.


Én például a mai napig járok egyhez..már mindent tud rólam , azt is hogy néha még most is csinálom…mégis segít.

2023. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Hát azt te tudod, hogy milyen függőséged van, és hogy szeretnél-e a felépülés útjára lépni. Ha igen, akkor nagyon fontos megtanulni segítséget kérni.


Amikor én nagyon kész voltam, bejelentkeztem pszichológushoz. Hát képzeld, nem mertem vele őszintének lenni, ő meg elég béna volt ahhoz, hogy ne lásson át rajtam. Eltelt még egy év, mire leálltam, de majdnem bele is haltam ebbe az egy évbe.


Használd ki a lehetőséget, van segítség. Bármivel is küzdesz, nem vagy egyedül. Ez teljesen biztos. A pszichológus nem fogja összecsapni a kezét azzal, hogy na most aztán valami tök újat mondtál neki és hűha. Te nem tőle félsz, te magadtól félsz. Mert őszintének lenni önmagunkkal egy félelmetes út, én tudom. De muszáj, és vállalni kell az ezzel járó fájdalmat. A gyógyulás útja mindig fájdalmas, de megéri.


Látod, azt írod, tönkre ment az életed. Nagy lépést tettél már a megjavítására azzal, hogy bejelentkeztél szakemberhez. Szuper vagy! Így tovább, csak szépen, lépésenként. Én nagyon drukkolok!

2023. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
a megérzéseidtől
2023. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!