Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt Budapestiek akik...

Vannak itt Budapestiek akik szívesen barátkoznának?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve itt lakom, de nem sikerült barátokat vagy legalább csak haverokat találnom. Az oldalon több ilyen kérdést is találtam, de akiknek írtam vagy nem reagálnak, vagy már nem elérhető a profiljuk.


Szabadidőmben szívesen túrázom, megyek ide-oda a városban, edzek, biciklizek, főzök, sörözöm, iszogatok ha van kivel. Szeretek megismerni új arcokat, nyitott személyiségnek mondanám magam.


Aki hasonló helyzetben van, írjon kommentet vagy üzenetet!


26/f



2023. márc. 12. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen haverkodnék.


26/F, Budapest

2023. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkatarsaiddal mi a helyzet? Fesztivalokra jarsz?
2023. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs közös érdeklődésű kollega a munkahelyen. Fesztiválokra fogok menni de csak 1 napra, pl Soundra.
2023. jún. 18. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, sikerült összehozni valamit? :)
2023. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
En mar 20 eve lakok Bp-n, senkit se ismerek
2023. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 11:02


Hat lett 2 haverom, egyikkel nem tudtunk összehozni semmit a nyáron, másikkal elmentem ugyan 1-2 fesztiválra, de ott azt látom hogy mindenkinek megvan a saját maga kis köre, akikkel mennek, nekem meg nehéz odamenni ismerkedni csak úgy random, jobban félek az elutasítástól.


ma 13:01

Ez szomorú, sajnálom, hogy így van, de ezzel mondjuk nem lettem kisegítve én sem.

2023. aug. 27. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Aktuális még? Én humán beállítottságú vagyok, fesztiválozás helyett a mélyebb beszélgetéseket preferálom, de sportot és csajozást leszámítva alapvetően bármilyen témáról szívesen értekezek. Barátaim szintén nincsenek, mert sok szempontból másképp látom a világot, mint az emberek többsége.


Ha nem riasztottalak el, írj nyugodtan : D


31f

nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!