Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az van-e olyan blog, oldal,...

Az van-e olyan blog, oldal, bármi, ahol olyan emberek tudnak beszélgetni, akiket hosszú házasság után hagy el a férje? Úgy érzem, vége a világomnak, nem találom a helyemet, nem tudok magammal mit kezdeni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 08:30
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
65%

Nincsenek barátaid?

Én megkeresném egyik másik barátomat, ismerősömet és szerveznék velük hosszú hétvégét. Ha nincs ilyen, megkérdezném a kollégáimat.

Elmennék színházba, hangversenyre, akárhova.

Próbálnám a szabadságom előnyeit nézni. Azt főzök, amit akarok, azt nézek a tv-ben, amit akarok, nem kell alkalmazkodni.

Imádok olvasni, végre lenne elég időm az olvasásra is.

Mindenesetre tudd, hogy önmagadban vagy értékes és nem attól voltál az, hogy valakinek a felesége voltál.

Ne hagyd el magad! És semmiképp se érezd, hogy ezt megérdemelted.

2023. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Igazán vannak barátnőim, de férjnél vagy kapcsolatban vannak és nem igazán akarom őket terhelni. Egyedül elmenni pedig bárhová, az csak fokozza a magány érzésemet. Amúgy friss a dolog, még csak 1 hete derült ki.
2023. márc. 28. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj át a felnőtt párkapcsolatok kategóriába. Ott van rengeteg elvált férfi gyűlölő hölgyemény. Biztosan egymásra találtok egész gyorsan.
2023. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nagyon friss dolog. Adj időt magadnak.
2023. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló! Én nem gyűlölöm a férjem ezért, tudom hogy mindig kettőn áll a vásár. Csak beszélgetni szerettem volna valakivel, vagy valamilyen blogot találni ahhoz, hogy lelkileg feldolgozzam. De ismétlem, nem gyűlölöm őt ezért.
2023. márc. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!