Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem azt hogy mindenki...

Miért érzem azt hogy mindenki engem néz az utcán?

Figyelt kérdés

Ha spanokkal vagyok, semmi ilyen nincsen. De ha egyedul negyek a varosba, olyankor az az erzesem tamad, hogy mindenki engem nez. Ezt csak fokozza, ha valaki tenyleg ram nez, a szemembe. Ettol ugy erzem hogy lenezoen neznek ram, biztos tul ronda vagyok, hulyen nezek ki, vagy en vagok fura fejeket es nezek hulyen az emberekre. Az oltozkodesem viszont normalis.

Ja és neha bekonnyezik a szemem ha valakira ranezek


2023. ápr. 18. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Szakemberrel beszéld meg!
2023. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ugyanez. En arra jottem ra hogy amikor valakivel vagyok akkor van mivel foglalkozzak, van valami ami lekoti az agyamat tehat nem gondolkodok. Antidepresszáns, gyógyszerek egy nagyon kicsit segítettek. Szociális fóbia diagnózisom van.
2023. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert mindenki téged néz az utcán, ez tény. De nem azért mert lenéznek, hanem mert az ember felméri a környezetét, rizikóanalízist csinál, keresi az ismerősöket, plusz millió dolog miatt tartja a szemét az embereken. Nem véletlen vannak a képek, hogy a nyugger a panelablakban egy biztonságikamerát is képes túlteljesíteni. Igen, megfigyelnek, megnéznek, de csak létszükségleti információk miatt, nem kell belelátni semmit. Persze van aki lenéz, elkönyvel magában, stb de az is max 2 percig tart utána megy tovább a napjával.
2023. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
paranoia.
2023. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A paranoia az az ijedtség. Az, hogy azt hiszi, hogy nézik (pedig nem), az már a skizofrénia. Sürgősen gyógyszer kell.
2023. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Social anxiety

Nézz utána!

2023. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!