Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiközösítenek edzésen. Tudnáto...

Kiközösítenek edzésen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

6-an vagyunk edzésen, de ők öten annyira összetartanak. Sehova nem hívnak el,ha kérdezek valamit akkor nem válaszolnak. Kedves voltam velük mindig. Nem tudom miért bánnak így velem. Már az edzést is megutáltam miattuk, sőt edzések után sírni is szoktam. Tudnátok segíteni?


16/l



2023. ápr. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem nyitottak rá, hogy téged is bevegyenek, akkor nem tudsz mit csinálni, te már próbálkoztál és csak elutasítás volt. Nincs lehetőség másik edzésre járni? Ha nem, akkor próbáld meg nem magadra venni és ne foglalkozz velük. Nem baj, ha nem mindenki akar veled barátkozni és sajnos vannak bunkó emberek, de ez nem téged minősít.
2023. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj ilyenek miatt. Ha kérdésed van, kérdezd inkább a tréneredet. Mutasd meg inkább, hogy te ügyes vagy, jó sportoló vagy: hadd irigykedjenek emiatt:).
2023. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Megkérdezem az edzőmet, ha ez nem válik be pár hónap múlva másik edzésre fogok járni.
2023. máj. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!