Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ciki lenne az...

Szerintetek ciki lenne az hogyha eljárkálnék egyedül programokra amik megtetszenek, mert nincs olyan sok barátom akikkel feltétlen együtt mehetnék, meg nem is teljesen ugyanaz az érdeklődésünk?

Figyelt kérdés
Igazából egy ideje nem tartom olyan sok emberrel a kapcsolatot, és az Egyetemen sem sikerült olyan szinten beilleszkednem, tehát arra gondoltam, hogy igenis vannak dolgok amik érdekelnek, és már nem fogok erőltetve kérdezni bárkit is, mert már nincs kedvem és most jutottam el odáig, hogy igenis megpróbálom ezt a szitut is normálisan kezelni, mert mostanában zárkózott voltam, de igazából az én életem felnőtt is vagyok, tehát azért mert nem olyan sok ember a része, attól még mepróbálkozhatok ilyesmikkel is nem?

2023. máj. 1. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a ciki ha megkerdezik te mit csinaltal hetvegen es azt mondod semmit. Ha eltellik igy egy honap, egy nyar. Egy ev. Az nagyon ciki.
2023. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, hát az az igazság, hogy van barátnőm vele szoktam hétvégente találkozni meg van amikor elmegyünk haverjaimmal bulizni, meg mostanában lejárkálok edzeni, de az az igazság, hogy sokszor kívülálló vagyok, mert sokszor csak hallgatom őket.
2023. máj. 5. 09:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Az nem baj! Csak vegyel benne reszt.

Lehet h te csendesebb szemelyiseg vagy. Ha jol erzed magad igy, akkor szuper.

2023. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát pont ezért kérdeztem, mert nem mindig voltam ilyen, sőt mostanában a régebbi ismerőseim csodálkoztak is, amikor össze futottunk, hogy mennyire megváltoztam, de valamiért már nem tudok beszélni, és nem érzem olyan jól magam, igazán senkivel, ezért gondoltam hogy akkor bele vágok egyedül dolgokba.
2023. máj. 5. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!