Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A böfögés inkább bunkóság...

A böfögés inkább bunkóság mint undorító?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Bunkóság
Undorító
Egyik sem
Egyéb (komment)
Mindkettő
45 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Lehet büfögni kulturáltan is.. és lehet állat módjára is. Most nyilván a lehetőségekhez mérten próbálsz nem oda böffenteni.. de néha tényleg megesik, hogy kell és nem tudod vissza tartani.. vagy elmész előtte az asztaltól.
2023. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Otthon négyfal között nem bunkóság, társaságban hangosan illetlenség.
2023. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván helyzetfüggő, de férfitársaságban, sör+meccs közben aki nem böfögi túl a többieket, az talán nem is férfi. (Oké, ha nő is van a társaságban, akkor inkább mellőzendő, nehogy megrémüljön szegény...) :)
2023. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem vicces de csak ha férfi csinálja.
2023. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ez az, csukott szajjal es lehalkitva is lehet a buborekokat felbofogni. Az ember kepes szabalyozni. Onmagaban az undoritana, ha valaki, akivel nem elek egyutt, nem veletlenul, hanem szepen eleresztene. Undoritobb dolgok boven vannak, de nem szep masokat semmibe venni.
2023. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Parasztság!
2023. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%

[link]

Ez jut eszembe a kérdésről :)

2023. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem undorító, de vannak olyan helyzetek, amikor eléggé tahóságnak tűnik. Ha valaki barátok vagy családtagok között böfög, az oké, szerintem az is teljesen oké, hogy sör+meccs közben megy a böfögőverseny (nő vagyok, kedves 3., ha meg akarsz minket rémíteni, ahhoz kicsit durvább dolgot kell kitalálnod, mint egy büfike! ^^ ), de ha mondjuk kevésbé közeli ismerősök között valaki odaböfög direkt egy hangosat, az bunkóság. Lehet, hogy valakinek undorító is.
2023. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt utalom aki még direkt hangosan csinálja! Meg megnyújtsa stb... Mert oké hogy kiszalad de rátenni egy lapáttal már tahóság!
2023. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

na ez a kérdés igazából, hogy most akkor csak bunkóság/zavaró, hogy böfög egy hangosat, vagy undort hányingert kelt maga az, ha hallasz valakit böfögni.

De akkor a válaszok alapján egyáltalán nem undorító, hanem inkább a zavaró/bunkóság jellegével van a "baj" tehát pl szerintem ha egy csaj böfög akkor szerintem az nem undorító, soha életemben nem zavart, sőt még vagánynak, viccesnek is tartom. Most azért írtam ki a kérdést, hogy tisztán lássak, hogy ez nem egy undorító dolog, nem kelt undort, csak maximum ellenszenvet, vagy zavaró, hogy hangos. H nyilván nem akarunk dinoszaurusz hangokat hallani magunk körül az utcán. De nem hányjuk el magunkat, ha valaki böfög egy jólesőt.


Ezt akartam tisztázni.

2023. máj. 14. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!