Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemisták ti mit csináltok...

Egyetemisták ti mit csináltok a hétvégén a jó időben?

Figyelt kérdés
Én jövő héten szinte naponta megyek vizsgázni, ezért reggeltől estig tanulók:/ Pedig annyi minden máshoz lenne kedvem a szabadban. Tudom, tudom, én döntöttem úgy, hogy egyetemre akarok járni.

2023. máj. 20. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nekem is az lenne a programom. De múlt héten levizsgáztam mindenből, jövő héten már csak a védés van, a záróvizsga meg még odébb. Tehát egy kis lazítás kivételesen belefér. A helyi rendezvényekre nézek be, randizok a párommal, találkozom barátokkal, családotlátogatok
2023. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Egy valamire való egyetemista minden hétvégén hányásig issza magát, időjárástól függetlenül.
2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert a védéshez és a vizsgákhoz!


Szívem szerint én is a szabadban töltöttem volna a hétvége nagyját, de nem így sikerült. Tegnap egy beltéri rendezvény lebonyolításában segítettem (ami szerencsére remekül is sikerült, és szuper tapasztalatszerzés is volt egyben), és picit később értem haza, ma pedig felváltva az utolsó beadandóimon (2) és a gyakorlati papírmunkákon dolgozom.

2023. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kint ülök a kertben a jegyzeteimmel és tanulás közben napozok.:D

Sokkal jobban bírom a tavaszi-nyári vizsgaidőszakot, mint a télit.

2023. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!