Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy tömegközlek...

Mit csináljak hogy tömegközlekedésen ne vonzzam a gyerekeseket?

Figyelt kérdés

Az induló állomáson szoktam felszállni ahol üres az egész busz.

Bármelyik helyet választom mindig mellém teszik be a kölyköket.



2023. máj. 24. 07:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Akik később szállnak fel
2023. máj. 24. 07:23
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Maradj állva, akkor senki nem ül melléd.
2023. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok állni. Más ötlet? Masok is simán leülnek mégse oda tolják nekik hanem nekem.
2023. máj. 24. 07:30
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Ne fürödj egy hétig, vegyél fel régi koszos szakadt ruhákat, növessz nagy szakállat (feltéve ha férfi vagy), legyen egy félig üres borosüveg a kezedben, és csinálj úgy mintha alig lennél magadnál.Biztos hogy senki nem fog leülni melléd.
2023. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A többiek se fürdetlen szakadt csövesek. Mégse őket pécizik ki maguknak.
2023. máj. 24. 07:49
 6/23 A kérdező kommentje:
*pécézik
2023. máj. 24. 07:49
 7/23 anonim ***** válasza:
8%

A kulcsszavad: vonzás.


Szabad érdeklődni, hogy miért pont ezt választottad? Hány év körül lehetsz megközelítőleg? Milyen korosztály?


Melyik nemhez tartozol? (A nők társaságát ösztönösebben szokták keresni. Azt feltételezik, hogy automatikusan "anyává" kell válnod.)


Értelmetlen társadalmi szokásnak tartom én is. Ezer oknál fogva lehetséges az anyaságtól való viszolygás.

2023. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A vonzást azért választottam mert ezek amolyan murphyk amik súlytanak.


Pl ha munkahelyen egyetlen egy szál cigire megyek le egésznap, az igazgato kizárólag akkor fog szembejönni velem.

Vagy ha mutatnak 10 gyufaszálat amit eltakarva hogy abbol 1 törött húzzak egyet akkor 100 hogy a töröttet húzom ki!

Suliban amikor nem készültem felelésre es elakartam bújni egyetlen felelést tartottak az órán a 30bol kit választottak ki? Szerinted kit?


Ha az egesz buszon van még 20 szabad hely mégis hova kell tenni a gyereket? Kizárólag mellém!

2023. máj. 24. 08:30
 9/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok amugy de nem csak ferfiak pasik vannak a buszon hanem más lányok nők is.
2023. máj. 24. 08:30
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Látszik rajtad, hogy hiányzik a saját gyerek az életedből.
2023. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!