Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (Facebook) több lent.

Figyelt kérdés
Facebookon egy olyan pali írogat nekem akinek gyerekei vannak és nője is van, és közbe nekem írja facen, hogy jó szám van és megcsókolna. Küld magáról olyan képet amin meztelen felső testel pózol. Tegnap este ilyent ír hogy imádlak. Találkozni is akar velem. Amugy neki van egy rendes face is amin a nőjével van, meg van ez a profil kép nélküli is amin alig van ismerőse a nője se ismerőse ezen. Mi a véleményetek erről?

2023. jún. 9. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi a véleményünk?

Görény az illető, remélem te sem vonod le ebből a következtetést, hogy minden férfi ilyen hulladék.

Bár nem az ilyenek szoktak a végén egy híd alá kerülni egy bőrönddel, sajnos.

Kb egy szint a csótánnyal valahol.

2023. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Az a véleményem, hogy ha rajtam múlt volna, már az egész beszélgetésről képernyőképet készítek és elküldöm a nejének, aztán akkor majd lehet imádni
2023. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/ nem rontom el a bulinkat ezzel!:D
2023. jún. 9. 11:09
 4/5 anonim válasza:

Képernyőképezd az üzeneteket és küld el a nőjének!

Aztán jelentsd fel zaklatásért/szexuális zaklatásért!

Nem szabad hagyni hogy mással is megtegye!

2023. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma rám írt a nője, hogy szépek vagyunk, hogy keverünk...

A nő terhes mint kiderült.

2023. jún. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!