Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én nem szeretem a nyarat...

Csak én nem szeretem a nyarat a magány miatt?

Figyelt kérdés
Alapból elég népszerű vagyok, mégis egy igaz barátnőm van aki egész nyáron a barátjával van elfoglalva és ezálltal teljesen unalmas számomra ez az egész. Ráadásul nekünk sokkal hamarabb vissza kell költöznünk koliba a sport miatt. Ezért van egy kemény 6 hetes nyaram és eddig teljesen haszontalanul alakult. Jelenleg sérült is vagyok, pedig most lett volna időm pluszba edzeni mint téliszünetben. Egy szónak is száz a vége fullra magányosan és lecsúszottan érzem magam, az összes barátom/barátnőm messze él és itthoni tevékenységek sem foglakoztatnak már.

2023. jún. 24. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Keress egy igazi "igaz" barátnőt. Azért az felnőttként eléggé furcsa, hogy valaki minden idejét a partnerével akarja tölteni.


Meg egyébként is kereshetsz társaságot, ismerkedhetsz stb.

2023. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Én gyerekkorom óta gyűlölöm a nyarakat mert soha nem volt senkim és midig is tudtam hogy ilyenkor az emberek nyaralnak, barátokkal, buliznak, én meg szó szerint folyton otthon voltam…. Talán középiskolában meg rosszabb volt mint most


Ki is alakult egy tipikus nyári depresszió

2023. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Enn nincs rosszabb, főleg amikor kipostoljám kb mindnehová
2023. jún. 24. 19:52
 4/11 anonim válasza:
51%

1-es: nem, felnőttként az a természetes és normális, hogy az ember a partnerével akarja tölteni az időt, elvégre már nem pelenkás.


Amúgy: száz szónak is egy a vége. Így helyes.

2023. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Lógjál te is a barátoddal
2023. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

#4: MINDEN idődet? Ez nekem eléggé meredek. Akkor a tanév közben, amikor talákozik a barátnőjével, a Kérdező csak pasipótlék?

Lassan 15 éve élek párkapcsolatban, nagyrészt együtt élve, de mindig voltak külön programjaink.


Egyébként a pelenkáskorban ritkán alakulnak ki barátságok, párkapcsolatok még inkább.

2023. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

#3:

Le lehet iratkozni emberekről, ha már ennyire zavar, hogy mások jól érzik magukat, te meg nem.

2023. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Nem kéne mindent szó szerint értelmezned, nyilván nem úgy értette a #4-es, hogy pisilni is együtt mentek.

2023. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8: én a Kérdező leírására reagáltam, miszerint azért nem tud a barátnőjével találkozni, mert az a párjával van.

És én nem csak pisilésről beszéltem, hanem hogy az embernek egy kapcsolatban is van igénye találkozni a saját barátaival . Erre ki lettem osztva, hogy egy felnőtt embernél ez nem így van.

2023. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem keresel más barátokat? Menj el rendezvényekre.
2023. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!