Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lesz valakinek 3000...

Hogyan lesz valakinek 3000 feletti ismerőse a facebookon? Az ilyenek csak celebek lehetnek, vagy hétköznapi ember is? De hogyan, és miért?

Figyelt kérdés
Még tanároknál és híresebb orvosoknál is 1000 körülit láttam, és most akiket nemrég futólag megismertem társaság onnan soknak 3-4 ezer feletti.

2023. szept. 25. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, hogy mindenkit bejelöl ismerösnek, az simerösök ismeröseit is.
2023. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a régi profilomon volt ennyi. Sok tetoválós, emo, rocker csoportban benne voltam. Aktívan kommentelgettem. Egyedi a stílusom is.

Nagyon sokan jelölgettek. Full ismeretlenek. Kb 20-30 ember volt aki tényleg az ismerősöm volt.

2023. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom lehetetlennek. Nekem pont a fele van, és én egy senki vagyok. Egy nagyvállalatnál dolgoztam 40 évig, egy sport- és egy művészeti ágat fényképezek kedvtelésből. Jelen pillanatban mindenkiről meg tudom mondani, melyik harmadból lett az ismerősöm.
2023. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2700 ismerősöm van a titkos profilomon, mert videoszexelek pénzért főleg pasiknak, persze eltakart arccal.
2023. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2500 körül van.

Háromszor váltottam iskolát, majd 13 alkalommal költöztem, ha a kollégiumváltásokat is beleszámoljuk (ahol ugye egy falunyi emberrel ismerkedsz meg), egyetemistaként fél évente más munkahelyem volt, de a bégzésem óta is váltottam már hatszor állást, illetve volt fél év erasmus meg egy év külföldi munka, ahol szintén ismertem meg embereket.

Ha a messengert nem számoljuk, kb. heti kétszer lépek be facebookra, és olyankor mindig elfogadom a jelöléseket (mert lehet, hogy random ember, aki minden profilt bejelöl, de az is lehet, hogy az újonan felvett gyakornok, akit még nem sikerült megjegyezni), és mivel nem nagyon használom, nem érzem szükségesnek, hogy nyesegessem, ki az, aki valóban része az életemnek, meg ki az, aki 2016-ban mellettem lakott a Bokréta utca 8. szám alatt.

2023. szept. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tobb szempont is lehet, csak egy átlagos alaknak nem lesz ennyi.

De annak aki nagy tomegeket mozgat meg, annak mar lesz ennyi ismerőse.

Pl valami vallalkozasa van, kormos fodrasz, sminkes, fotos, sportoló, tetováló...stb. szval valami értéket képvisel, annak könnyen lehet ennyi.

2023. szept. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!