Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedtek, vagy barátkoztok...

Ismerkedtek, vagy barátkoztok olyannal aki pár havonta fogyaszt partydrogokat?

Figyelt kérdés

Legyen bármilyen nemű mindenki véleménye érdekel.

Tehát, ha valakivel most ismerkedsz meg, és megtudod hogy pár havonta bulikba/házibulikba kábítószert fogyaszt,mennyire változik meg róla a véleményetek.

Tegyük fel csak amfetamin és MDMA, meg marihuána áll a dolog mögött.

Azt a részt hagyjuk ki ha lehet, hogy le fog csúszni meg lőni fogja magát. Odáig csak a drogfogyasztók nagyon kis része jut el.



2023. okt. 3. 20:43
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

És ha a jelenlegi barátaidról tudnád meg?

Én rengeteg emberről tudom, hogy szokott, a rokonai meg barátai meg álmukba se gondolnák.

Nehogy azthigyje bárki, hogy ezt meg lehet mondani valakiről.

2023. okt. 3. 21:08
 12/32 anonim ***** válasza:
40%

kikkel drogozol?

ismerkedj velük........

2023. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
67%
Engem egyáltalán nem zavarna de ahhoz tényleg az kéne hogy csak havonta egyszer kétszer legyen mellette legyen normális élete innen látszik hogy nincs ezzel baj. 18-21 éves koromban én is füveztem de semmi más aztán még is felnőttem semmi bajom nem lett munkám van és már nagyon rég nem szívtam semmit se de nem is hiányzik.
2023. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%
Ha megkínál, miért ne?😂
2023. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Siman. A legtobb haverom napi/heti szinten csinalja, de mind jol kereso normalis ember
2023. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem nekem is rendszeres volt pár hónapig. De beláttam, hogy azt nem lehet úgy. Ez volt 1 éve, azóta 3-4 hónapos kihagyásokkal csinálom, de akkor rendesen.
2023. okt. 3. 21:57
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is járok bulikba, nem ilyen a baráti köröm.
2023. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem tartom jó "befektetésnek" olyanokkal haverkodni/ismerkedni, akiknek egy razzia, vagy munkahelyi drogteszt, és annyi az élete.
2023. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Semmit nem tároltam otthon soha. Munkahelyi drogteszt irreleváns, pár napig van benne vizeletbe.
2023. okt. 4. 01:50
 20/32 anonim ***** válasza:
76%
Ismertem ilyen embert. Igyekeztem minél hamarabb kizárni az életemből (más miatt is, de alapvetően ez ok lenne nálam).
2023. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!