Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedtek, vagy barátkoztok...

Ismerkedtek, vagy barátkoztok olyannal aki pár havonta fogyaszt partydrogokat?

Figyelt kérdés

Legyen bármilyen nemű mindenki véleménye érdekel.

Tehát, ha valakivel most ismerkedsz meg, és megtudod hogy pár havonta bulikba/házibulikba kábítószert fogyaszt,mennyire változik meg róla a véleményetek.

Tegyük fel csak amfetamin és MDMA, meg marihuána áll a dolog mögött.

Azt a részt hagyjuk ki ha lehet, hogy le fog csúszni meg lőni fogja magát. Odáig csak a drogfogyasztók nagyon kis része jut el.



2023. okt. 3. 20:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy, hogy most barátkozásról, vagy párkapcsolati célú ismerkedésről van-e szó? Fiatalabb koromban (most vagyok 40) simán összejöttem volna még egy drogos lánnyal is, ha azért nincs túlzottan lecsúszva. Most már kizártnak tartom az ilyesmit. Nagyon kis határ választja el az alkalmi drogost a függőtől. Nagyon könnyű elindulni a lejtőn, ahonnan már nincs, vagy legalábbis nagyon nehéz a visszaút. Láttam már néhány életet így tönkremenni. Nekem nem kell sem ez, sem a felesleges stressz-faktor.
2023. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

#15 "A legtobb haverom napi/heti szinten csinalja, de mind jol kereso normalis ember"

Most még. De térjünk majd vissza erre 15-20 év múlva is!

2023. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én ismerek 40 éveseket, akiknek normális élete van amellett ,hogy 20 éve mocskosul eszik a narkót, meg régebben szúrta is valamelyik. De nagyon dúrván csinálják. 7-9 napokat ébren vannak, és bulinként 10-12 bogyót.
2023. okt. 4. 09:54
 24/32 A kérdező kommentje:
Megesznek.
2023. okt. 4. 09:54
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
Sokan mar siman csinaljakjuk annyi ideje.. nincsenek negativ kovetkezmenyei 🤷 azok csusznak le tole akik alapbol is alkalmatlanok az eletre
2023. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Értelmes embert nem láttam crackezni se, csak pàr olyan embert akinek alapbol mindegy volt mi lesz vele.
2023. okt. 4. 13:24
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Tavaly még én is azt mondtam volna, hogy nem akarok ilyen embert a baráti körömbe. Aztán véletlenül megtudtam, hogy egy nagyon közeli ismerősöm napi szinten füvezik. Csak azért nem titulálom "barátnak", mert kb 20 évvel idősebb, sokkal inkább aféle mentornak tekintem, mindig felnéztem rá, nagyon jó fej, és sokat tanulultam tőle (nem a narkóról). Nagyon meglepett, mikor egyszer tök lazán közölte, hogy hát ő rendszeresen szív. A róla alkotott képem nem változott, továbbra is felnézek rá, viszont a mariskáról már egész más kép él a fejemben.
2023. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

27

Igen, ilyenkor jön rá az ember, hogy átb4szták az iskolába is arról, hogy milyen az összes drog, meg a társadalom jórésze sincs vele teljesen tisztába.

Csak ezzel is az a baj, hogy mikor rájössz, hogy a fű mellett pár másik drog se vészes , akkor tudni kell megálljt parancsolni a bogyóig bezárólag. Kristály/crack/heroin tényleg olyan drog, hogy ha rákattansz bárkit megölnél érte.

Bogyó a max nálam, meg sp , esetleg majd kokain még ritkábban, de azzal is nagyon vigyázni kell.

2023. okt. 4. 14:36
 29/32 anonim ***** válasza:
Mi váltotta ki a kérdést? Nem drogos emberekkel ismerkedsz?
2023. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Legtöbb ember nem tudja rólam ,hogy szoktam. Az ismerőseimnek csak kis része él ilyesmivel. Vagy hát majdnem a fele.
2023. okt. 4. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!