Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor zöldre vált a jelző...

Mikor zöldre vált a jelző lámpa és a kocsik megállnak, akkor te is azt érzed mint egy model a kifutón mimor végig halad ? Mindenki ott néz amíg áthaldsz a zebrán. Csak én vagyok így ezzel az érzéssel ?

Figyelt kérdés
😳😅
2023. nov. 17. 01:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szoktam így érezni
2023. nov. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem mert a legtöbb sofőr nő.

Akarmelyik kocsiba benézek vannak jókocsik is, állandoan csalódok hogy na ez is csaj, az megy egy anyuka kölyökkel es igy tovább.

2023. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

*az meg egy anyuka


Ha vki jön nagytempoval vagy pont felém vagy pont átenged nézem, aztán megint egy nő.

2023. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Én a fotocellás ajtókkal vagyok így :D
2023. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan volt egyszer hogy indultak el a cégünktől a műhelyesek a ceges kocsikkal karbantartani a telephelyrol erre veletlen pont ugy indultak ki a széles jàrdán hogy egymás mellett de még beszéltünk valamit álltak aztán oda álltam közéjük poénbol es igy tettem mintha vmi autoversenyt indítanék a ket kocsiban néznek és allok kint kezeim magasban mindketto aztán oldalra meg le vagy forditva pompomlány figurát is bevágtam hogy indítottam a kocsikat erre egyiknek se esett le🤣
2023. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

És soha nem találok vmi filmből sem egy részletet linkelni, amikor egy csaj indítja az autóversenyt. Annyira jól néz ki pedig. Az egyik filmben a csaj ugy csinálta hogy rámutat az egyik sofőrre aztan a masikra es azitán csinálta hogy felemeli a kezeit meg mindent.


Ha vkinek igy megvan beugrik linkelje már legyszi.

2023. nov. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Na megvan. Bocsi hogy 3 részletbe írtam.

Na én ezzel szórakoztam a meloban hogy pont beállt 2 céges kocsi hogy indulnak egymás mellé és meg eljátszottam azt hogy indítom őket így:

[link]



Csak egyik pasinak se esett le a cégnèl hogy mit csinálok🤣

2023. nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Amikor zöldre vált a lámpa, akkor nem megállnak az autók, hanem elindulnak.
2023. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Gyakran érzem úgy, hogy mások figyelik minden mozdulatomat, vagy a cselekvéseim, például a cipősarkam kopogása felkelti a figyelmüket. Valójában ez nincs így, a problémám pedig nem túlzott önhittség, hanem valamiféle enyhe paranoia. Egyáltalán nem kellemes érzés, hogy mindig azt képzelem, körülöttem forog a világ, de vannak pillanatok, amikor igyekszem ebből önbizalmat és erőt meríteni, hogy "igen, mindenki engem néz, megmutatom nekik, milyen jó a kiállásom, milyen szép a tartásom, milyen kecsesen megyek, milyen büszke a tekintetem", stb. stb., szóval ilyenkor megvan a modellérzés, de ez csak egy felvett szerep, amivel magamat bátorítom, ha kilépek a házból.
2023. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18-as ! A gyalogosnak zöld a lámpa ,azt hittem ez mindenkinek le esik.

Én amúgy ilyen álmodozós, ábrándozós típus vagyok .Gyerekként azt hittem minden ember robot, csak én vagyok élő ember 🤣🙈

2023. nov. 17. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!