Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor zöldre vált a jelző...

Mikor zöldre vált a jelző lámpa és a kocsik megállnak, akkor te is azt érzed mint egy model a kifutón mimor végig halad ? Mindenki ott néz amíg áthaldsz a zebrán. Csak én vagyok így ezzel az érzéssel ?

Figyelt kérdés
😳😅
2023. nov. 17. 01:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a gyalogosoknak vált zöldre a lámpa se állnak meg az autósok, mert már rég megálltak, nekik már rég piros.
2023. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy úgy érzed, mindenki téged bámul, nem vagy egyedül. Én akkor érzek ilyesmit, ha nincs más gyalogos a zebrán.
2023. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"mint egy model a kifutón mimor végig halad"


Van az átkelés, amikor szabályosan átmész egyik oldalról a másikra, meg van a VONULÁS, amikor kifutónak érzed a zebrát és mintha vörös szőnyegen haladnál az Oscar gálán, ahol produkálnod kell magad a fotósok kereszttüzében. Én csak simán átkelek. Nem szoktam vonulni, mint valami filmsztár. Te igen? Persze, az emberek néznek az autóból, de nem te érdekled őket meg a vonulás, hanem hogy haladjál már, mert ők is rálépnének már a gázpedálra, nekik is dolguk van. Mondjuk néha akad egy-két bámészkodó is, aki nagyon ráér megbámulni a jó csajokat.

2023. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
"mimor" 🥹🥹
2023. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
"Mikor" akart lenni ☺️ ,csak ez a csöves telefon szórakozik velem...
2023. nov. 17. 13:52
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzek ilyesmit. Arra koncentrálok, hogy a lehető legrövidebb idő alatt odaérjek a túloldalára az útnak anélkül, hogy egy mobilozó, beállt barom kivasaljon a zebrán.
2023. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!