Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert néz mindenki levegőnek,...

Miert néz mindenki levegőnek, miért járok mindig így?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, mindig is csendesebb típus voltam, gyerekkorom óta nehezen alakitok ki kapcsolatokat. Amit tudni kell még rólam,hogy nagyon maximalista vagyok, jelenleg csinálom az egyetemet közel kitűnő átlaggal, mellette dolgozok és magamnak fizetek albérletet. Soha semmilyen közösségbe nem tudtam beilleszkedni mert egyszerűen valamiért taszitom az embereket. Eleinte jóba vagyok sok mindenkivel, aztán egyszerűen valahogy mindig lemorzsolódok. Korábban másik szakon tanultam az egyetemen, ott is bekerültem egy társaságba,Messenger csoportunk is volt meg minden,aztán második évben egyszercsak azt vettem észre,hogy csináltak egy másik csoportot amiből engem kihagytak. Őszintén meglepődtem azon,hogy felnőtt emberek ilyet csinálnak. Most a másik szakomon is jóba lettem 3 lánnyal, de ők is mostanában nagyon furcsán viselkednek velem. Ha valami témát feldobok mondjuk a csoportban, mindenki megnézi, de nem reagalnak semmit hanem egyszercsak elkezdenek másról beszélni, ha sok sikert kivanok nekik zh vagy vizsga előtt arra sem reagálnak, élőben sem hallgatnak meg sosem,a szavamba vágnak, stb. Konkrétan mindenkivel ez van a szűk családomon kívül. Távolabbi rokonok, ismerősök ha mondjuk a szüleimmel beszélnek, mindig csak a nővéremre kérdeznek rá,hogy hogy van, engem szinte soha nem kérdeznek. Sokszor megkaptam már nyugtataskent, hogy biztos csak irigyek az emberek na, de mindenki irigy lenne? Meg hogy az önbecsülésemmel van gond, de kétlem hogy pusztán ez lenne a gond, mert a többi lánynak sincs olyan hű de nagy önbizalma, de mégis dicsergetik egymást hogy milyen csinosak. Rám meg sose mondanak semmit, pedig azért odafigyelek a külsőmre már csak azért is hogy az se legyen taszító. Már komolyan azt érzem, hogy ha felakasztanam magam az se váltana ki senkiben semmi érzelmet ezek után...

dec. 16. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

Önismereti utadat kezdd el kérlek.

Változás akkor lesz, ha te változtatsz.

dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Erre nehéz ismeretlenül válaszolni, pedig így első leírásra szimpatikus vagy. Lehet van benned valami, a beszédstílusodban, vagy elpoénkodsz komoly dolgokat, olyan szavakat használsz ami másoknak sértő, vagy túl sokat beszélsz és ez már sok nekik. Ezekre tudok gondolni így elsőre. Mint írtam elsőre szimpatikus vagy, szóval ha gondolod megpróbálhatunk barátkozni, így ha feltűnik valami zavaró hosszabb távon tudok szólni, már ha nem veszed majd bántásnak.
dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Akiketismerek és hasonló helyzetben vannak, velük általában az van, hogy ráakaszkodnak egy társaságra, aztán idővel ők megunják ezt és kirekesztik. Nem tudom ez rád mennyire igaz, így látatlanban tényleg esélytelen megmondani.

Az is lehet amit az egyes mondd, mert leírásban tényleg tök normálisnak tűnsz.

dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a viselkedésedben, beszédmódodban vagy kisugárzásodban van valami, ami irritálja az embereket. A zárkózottságodat és maximalizmusodat simán félreérthetik és gőgösségnek, beképzeltségnek tűnhet.
dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pedig nagyképű, sőt inkább én is biztatásra szorulok sokszor. A sok beszéd szerintem nem lehet gond, mert mint mar említettem csendes vagyok, legtöbbször hallgatok másokat. Rossz tulajdonságom volt korábban, hogy hajlamos voltam sokat panaszkodni de már ezt felismertem és igyekszem visszafogni, inkább pozitiv, biztató gondolatokat vinni egy egy beszélgetésbe de így sem változott egyelőre semmi.
dec. 16. 09:47
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Az olvasottak alapján merev, kissé hideg személyiségnek tűnsz.
dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

A hozzád (hozzánk) hasonló emberek ritkán népszerűek. Ezt el kell fogadni.

Vagy ha nem tudod elfogadni, változtass magadon, ha tudod, hogy hol a gond. Viszont semmiképpen se legyen benned ez a görcsös másoknak megfelelni akarás, mert azt megérzik és sajnos ki is használják. Gonoszak az emberek.

dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Hat teis irtad.. mert csendes, visszafogott tipus vagy es nehezen haverkodsz. Ilyen a szemelyiseged. A normalis, atlagos hiaba jo attol meg a legtobb ember hamar megunja. Sokan nem szeretik az ilyen "toltelek" beszelgeteseket, foleg mikor el is huzzak..
dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
#8 pont ilyen típus vagyok, mégis rengeteg barátom van, szinte tapadnak rám az emberek (és nem, nem vagyok nő mielőtt még ezzel jönnél) szóval nem ettől függ.
dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom olyanok mint te. Valszeg o is kijonne mas kituno tanulokkal akiknek hasonlo az erdeklodesi kore, hasonlo szemelyiseg
dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!