Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nagy introvertáltként...

Nagyon nagy introvertáltként elkéne mennem bulizni velük?

Figyelt kérdés
A párom elhívott a családjához az ünnepekre és nem igazán van kedvem. Csak azon jár az eszem hogy útba lennék mert én senkit se ismerek (még bemutatkozni sem voltam náluk) és rosszul is érezném magam.
dec. 18. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismer a párod akkor előbb elvihetett volna bemutatkozni egyik hétvégén. Úgy talán könyebb lett volna.
dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem introvertáltság hanem antiszockodás.


Amúgy meg ha nem isnered őket tényleg kellemetlen lenne így elmenni. Előszöt menj el egy délutánra, bemutatkozol és kész. Aztán ha nagyjából ismerite egymást mehet a hosszabb időre ottmaradás is

dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most akarja megejteni a párod a bemutatásodat. Ha hosszabb távra tervezel vele, szerintem előbb-utóbb kellene találkoznod a családjával, a helyedben elmennék.
dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, ő már hónapok óta mondja hogy szivesen látnának náluk csak nemtudom rávenni magam hogy el is menjek (ugye messze is laknak tehát nemtudok ott maradni egy délután hogy jöjjek is vissza)
dec. 18. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem introvertáltság, hanem szociális fóbia.

És ez van, ha halogatod a dolgot. Halkan megjegyzem, hogy ha a szorongásod miatt az ünnepeket is kioffolod, akkor a párod lehet úgy fogja érezni, hogy elzárkózol előle és a családja elől. TÖk jogosan.

Az élet ilyen: emberek vannak benne.


Szóval menj. Ha nagoyn szar, keress pzichológust aki segít leküzdeni a fóbiádat.

dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Ne menj. En is sajnalom a drsga idom olsnokkal tolteni,akiket nem en valasztottam . Videkre foleg ne menj.

Hivatkotz a munkara: homeofficeban dolgoznod kell hataridore!!


En is inkabb dolgozom,minth a parom csaladtsgjshoz menjek,pedig az kb 4 orat venne el tolem. De nekem az is nagxon sok ido.

dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom 6os válaszát messziről kerüld el. A munkát előrébb priorizálni a családnál az egyik legegyenesebb út a párkapcsolat tönkretételéig.
dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!