Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történt az emberekkel,...

Mi történt az emberekkel, hogy intenzívebb lett a társasági élet, az introvertàltak rovására?

Figyelt kérdés
jan. 1. 11:57
1 2
 1/12 Kólauborkával ***** válasza:
94%
Tessék? Nem értem a kérdést, miért menne akárki rovására, hogy van akik találkoznak egymással?
jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Hol lett intenzívebb az élet?


És miért az introvertaltak rovására? Egyik kérdést sem értem.


Pedig jó vagyok szövegertesbol.

jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tapasztaltam azt a jelenséget, hogy intenzívebb lett a társasági élet az introvertáltak rovására.

Fura kérdés, nehezen lehet kitalálni, mire gondolsz.

Itt a környéken visszafogottabban ünnepeltek az emberek a környékbeli durrogtatások hangjából ítélve (tavaly hangosabb volt) és a városi webkamerák felvételei szerint iscsak egy kis tömeg lődörgött a téren. Hogy házibulikban ki hogyan ünnepelt, az egyéni lehet, de oda úgyse megy introvertált, vagy hamarabb lelép.

Te pontosan mit tapasztaltál?

jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezt kifejtenéd?

Mi alapján állítod, hogy intenzívebb lett a társasági élet? Az, hogy a te baráti köröd gyakrabban találkozik, mg nem általános jelenség.


és hogy megy ez az introvertáltak rovására?

jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Arra erti a kerdezo szerintem, hogy az emberek jobban elitelik az introvertaltakat, akik "maguknak valoak", csendes tipusuak. Ezzel reszben egyetertek, mert arrol akirol/amirol nem tud az ember azzal szkeptikus szemlelettel all hozza, foleg munkahelyen peldaul. Sokszor a semlegesseg emberi tarsasagban (foleg keves letszamu; 4 - 6 ember) egyebkent negativ is tud lenni (ha nem az alapbol).
jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végre valaki megértette a kérdést, bevàrtam az értelmes embert inkább, mint hogy magyarázkodjak nektek.
jan. 1. 13:38
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Inkább dolgozzon más, nehogy már neked kelljen leírni amit akarsz:D


Hát én introvertált vagoyk, de semmi ilyesmit nem érzékelek.

Nyilván, a szociális helyzetekben szociálisan viselkedem. Elvégre introvertáltnak lenni nem azt jelenti, hogy nem tudok aktívan részt venni a társasági életben, csak azt, hogy lefáraszt. Dehát aztán hazamegyek és kipihenem.

jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valakinek fáj az igazság!
jan. 1. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan neked:D
jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te nem introvertált vagy, hanem undok.
jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!