Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy vagytok mostanában?

Hogy vagytok mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki hogy érzi magát mostanában? Hogy indultok neki az újévnek, mik a terveitek? Milyen volt 2023? Meséljetek, ami eszetekbe jut😊


Tapasztalataim szerint a rohanó világban nem figyelünk egymásra, mindig sietünk...


Így szeretném, ha támogató válaszok stb. jönnének akárkinek a bajára, örömére! Kap mindenki elég bántást szerintem a világban.



jan. 2. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
kéne egy barátnő lányok valaki jöjjön össze velem :(
jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon szar volt az elmúlt év. Alapból azt vettem észre hogy nekem általában a páros évek szoktak jól sikerülni, és a páratlanok szarul. Ezt a tendenciát egy picit a COVID meg az ukrán háború megvitte, mert ezek miatt a 2022 is pontosan ugyanolyan szar volt, mint a 2021. De a 2024et most nagyon várom.


Karácsonykor ráadásul az egyik rokonomtól (akinek könyörögtünk kb 3 napig, hogyna nem érzi jól magát, akkor ne jöjjön) összeszedtem a COVID aktuális variánsát, úgyhogy a két ünnep közét meg a szilvesztert még ráadásul itthon, egyedül is voltam kénytelen tölteni (na jó, nem teljesen egyedül, a kutya kitartott mellettem:)).


A munka borzasztó volt, majdnem egész évben, hála istennek év végére kiegyenesedett. Pénzügyileg sem volt a legjobb év, tudom hogy nincs infláció meg ami van, arról is Brüsszel tehet, de nekem úgy nagyjából elette minden megtakarításomat az elmúlt 2-3 év. A szerelem se a legjobban sikerült, jól indult az év de aztán nyárra egy olyan történet duzzadt belőle aminek még hónapokkal szakítás után is a hatása alatt voltam.


Szóval azt tudom mondani, hogy kedves 2023, köszönök szépen minden tapasztalatot, de kvára örülök hogy véget értél és nagyon várom a 2024-et.

jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Az egyetlen tervem, vagy inkább reményem az évre, h talán megúszom a börtönt. Ha ez összejön, akkor életem legjobb éve lesz 2024., ha nem, akkor értelemszerűen a legrosszabb.
jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi egy hónapban olyan ramatyul vagyok,hogy tervezek pszichológushoz menni
jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2023ban nagy mérföldkövet sikerült meglépni az életemben a párommal együtt,viszont a munkámmal kapcsolatban változtatásra lesz szükség,mert azzal nem vagyok elégedett. Vagy is inkább úgy mondanám hogy a minőségibb élet érdekében változtatnom kéne munkahelyet. 9-12 órákat dolgozunk minden nap, heti 2 oihenőnapoal,de hétvégén is be kell menni+ünnepnapokon is, és a fizetés nem olyan jó,csak azért mondható jónak, mert sok órát ledolgozunk a hónapban.


Nincs újévi fogadalmam. Szeretnék a jövőbe tekintve jó döntéseket hozni a családalapításra tekintettel+ más munkahelyre elmenni dolgozni.

jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyos kérdés és kedves gesztus:) minden Válaszolónak, és neked is, Kérdező, remek évet kívánok, és remélem, mindenkinek jóra fordul végül minden.


Az utóbbi, nem is tudom pontosan hány, hétben én sem voltam/ vagyok valami jól mentálisan. Finoman szólva, magam alatt vagyok. Az ünnepek is totálisan hidegen hagytak, az elmúlt hetekben rendszeresen ilyen 9-12 órákat alszom, pedig semmi sem indokolná, és még így is állandóan fáradt, álmos vagyok.

Pedig nagy tervekkel vágtam neki 2024-nek; fél éven belül államvizsga, utána mester, idén lesz pár remek koncert az országban, meg Ausztriában, amikkel szemezek, életemben először. Mindegyikig még persze van idő, csak bánt, hogy egy helyben toporgok. Főleg idén, mert már 3-4 napja olyan erős, makacs migrénnel küzdök, mint még soha:(


2023 elég sok mindent tanított. Az év fele kudarcokból állt, vagy épp negatív eseményekből, rejtett bonyodalmakkal megtűzdelve. A másik felében pedig gyakorlat keretében eléggé mélyvízbe dobtak (nem rosszból mondom), viszont messze jobban teljesítettem, mint én, vagy ők azt várták volna. Szakmai szinten is, de személyiségileg is nagyon sokat sikerült fejlődnöm az ottaniaknak hála, valamint jobban megismertem magam, a képességeim. Szóval elég fontos egy pontja lett az életemnek.


Még ezek mellett is remélem, hogy 2024 messze jobb év lesz, mint az előzőek voltak.

jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!