Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valamiért sehol sem tudok...

Valamiért sehol sem tudok beileszkedni? Segítség 22/L

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy mindig is nehéz volt beilleszkednem ezért nem is találtam barátokat. Legyen az iskola, munkahely, gyakorlati hely vagy bármi de úgy érzem mindig hiába megyek új helyekre első látásra pletykálnak rólam az emberek amit elmondanak másoknak is, ők elhiszik és így esélyem sincs barátkozni vagy nyitni valaki felé. Nem tudom, hogy mi lehet a baj velem, pedig kedves vagyok beszédes de úgy érzem mindig el fordulnak tőlem az emberek. Tanácsokat esetleg, hogy mit rontok el?

febr. 6. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nem ismerünk nem is tudunk érdemben tanácsot adni.


Annyi amit így ennyiből lehetségesnek tartok, hogy kicsit félsz az emberektől, a kibeszéléstől, és ezért elzárkózol valamennyire.

febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Velem is volt ez. Az esetek többségében szar volt a közösség. Ennyire egyszerű. Mostani hely olyan hogy értelmiségiek vannak, akik törekednek a jóra valamilyen szinten. Jó a vezető, és vannak elvek. Szóval nem mindig benned van a hiba, én pl hiába voltam szuper rendes, mégis bunkónak jöttem ki sok helyen.
febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ugyanilyen helyen vagyok, sok a pletykás , képmutató ember, és így mindig mindenkit kiutálnak!
febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Azzal rontod el, hogy be akarsz illeszkedni, túl komolyan veszed. Ez plusz stresszt okoz. Ha erőteljesen próbálsz alkalmazkodni a környezetedhez, csak távolabb kerülsz attól.
febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Kettessel értek egyet. Nem mindig benne van a hiba (bár van amikor igen, fontos az egyéni mérlegelés is), van amikor csak szimplán nem a te közeged, és nem illesz közéjük. Még csak az se kell hogy rossz emberek legyenek, szimplán csak ennyire mások. Eltérő iskolázottság, élethelyzet, világkép, ezernyi oka lehet. Érdemes lenne olyan helyet találnod, ahol hozzád hasonlók vannak. Vagy legalább néhány hasonló, és akkor velük már barátkozhatsz. Ég és föld a különbség már azzal is.
febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
2,5 ez lersze így van, hasonló a hasonlóval, de nekem az elég hihrtetlen hogy sehol senkit nem talált akivel barátkozni tudott volna.
febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk a kipletykálós része most kicsit nekem is szöget ütött a fejemben. Miket szoktak rólad kipletykálni kérdező? Vagy mivel kapcsolatban? Ezek ismétlődő dolgok, vagy mindenhol más témákat szednek elő?
febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Sziasztok,ha lehet akkor Én szívesen megismernek 1ilysn magányos, kirekesztett lányt, mivel én az ilyen lányokat,nőket értekesebbnek gondolok mint azokat akik bunkó módjára külső vagy éppenséggel ruházat alapján ítél el másokat! Nálam is hasonló dolgok vannak

Nekem az számít ami ott belül van szív környékén ❤️

febr. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem szeretsz emberek kozott lenni
febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ennyiből egyáltalán nem lehet érdemben tanácsot adni. Kismillió dolog lehet ami ilyen reakciót vált ki az emberekből.


Példa, külsőségek. Ha túl jól, vagy túl rosszul néz ki valaki akkor célkeresztbe kerülhet.


Illetve, ahogyan kérdezték feljebb. Mik a konkrét pletykák? Mikről szoktál beszélgetni az emberekkel?


Meg, fontos lehet akár az adott munkahely, pozíció amit betöltesz.


De tényleg a legfontosabb az lenne, hogy tudjuk miket beszélsz Te az adott közegbe és miket hallasz vissza magadról. Ugyanis ezen információk hiányában nemigazán tudunk tanácsokat adni.


(Az a pár kanos állat meg aki itt próbálkozik a kommenteknél, vagy privátban, az meg húzza a f@szát a fejére komolyan. Lúzerek.)

febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!