Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez rosszat tesz a kollégiumi...

Ez rosszat tesz a kollégiumi beileszkedesnek?

Figyelt kérdés
1-2 hete még nagyon izgultam a kollégium miat, hogy kik lesznek a szobatársaim, hogy ileszkedek majd be stb... Már csak pár nap maradt és egy cseppet sem izgulok, nincs bennem semilyen érzés, nem várom, nem is félek töle. Szerintetek ez rosz hatással lesz a beilleszkedésre? Azért kérdem mert ez néha szokot igy lenni nálam és amikor már ott járok akkor nagyon izgulok, és lehet hogy így mindent elrontok.

2014. aug. 26. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod elrontani, ha magadat adod, és nem akarsz másnak, vagy "menő"-nek látszani. Sikerülni fog beilleszkedni.
2014. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg,hogy eleinte úgy is ki nevetnek mindenkit a nagyobbak,hogy milyen szokásaik vannak stb,de utána megszokják,vagy te fogsz változni. Gondolok itt a boxerben való zuhanyzásról,vagy ruhában. Egy pár nap,hét ,esetleg hónap utána te is ruha nélkül tolod majd,általában így megy ez. Mondjuk én személy szerint soha nem zuhanyoztam még boxerben sem,max abban mentem ki.

A lényeg,hogy ne kezdj el vagánykodni,felvágni semmivel,főleg ne eleinte :D De ne is legyél túl csendes,mert az se jó. Ha kell pár tipp írj majd privátot.

2014. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat. Hasznosak számomra, megfogadom öket. Még várok válaszokat 14/L
2014. aug. 26. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges túlizgulni, az csak rányomja a bélyegét a hangulatodra és a stílusodra. Nyugodj meg, légy természetes és ennyi. Nem lesz semmi baj.
2014. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!