Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valamiért sehol sem tudok...

Valamiért sehol sem tudok beileszkedni? Segítség 22/L

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy mindig is nehéz volt beilleszkednem ezért nem is találtam barátokat. Legyen az iskola, munkahely, gyakorlati hely vagy bármi de úgy érzem mindig hiába megyek új helyekre első látásra pletykálnak rólam az emberek amit elmondanak másoknak is, ők elhiszik és így esélyem sincs barátkozni vagy nyitni valaki felé. Nem tudom, hogy mi lehet a baj velem, pedig kedves vagyok beszédes de úgy érzem mindig el fordulnak tőlem az emberek. Tanácsokat esetleg, hogy mit rontok el?

febr. 6. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Sok minden lehet ennek az oka. Fentebb írták, hogy ha az ember csupán egy magáétól eltérő közegbe kerül, akkor erre nagy az esély. De ha mindenhol gond ez, akkor talán érdemes lenne ezt pszichológussal átbeszélni, mi lehet ennek az oka. Amúgy mindenkiről pletykálnak, ne stresszeljen, hogy ezt teszik, ez elkerülhetetlen.Ha ez nagyon zavar, és emiatt tartasz az emberektől, akkor lehet egy paranoid zavarod is. A paranoid emberek azt hiszik, mindig rájuk figyel mindenki, kibeszélik, stb. Felnagyítják az amúgy is meglévő dolgokat. Ha régebben bántalmaztak pl. iskolatársak, kifejlődhet egy paranoid attitűd következményként.
febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mindig is csúfoltak így nőttem fel 1 osztálytól 8-ig. Mert ducibb voltam. Ezelőtt 4 évvel sikerült le fogynom akkor máshogy álltak hozzám, viszont most negint felszedtem magamra elég sok plusszt és úgy érzem emiatt nem akarak velem barátkozni, pedig belül ugyanaz az ember vagyok, sose bánottam senkit mert engem is bántottak tehát tudom, hogy milyen az amikor kifognak és szekállnak.
febr. 19. 17:25
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is ez volt, mindig beszoltak valmi miatt, azert is utalok emberek kozott lenni

Bar en nem is akarok baratokat magamnak, elvagyok egyedul

febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyanítom, alapból félénkebb vagy a rossz élmények hatására, ezt pedig sajnos a többiek kiszagolják. Vagy sokaknak a félénk emberek távolságtartóbb hozzáállása nagyképűségnek tűnik, azt hiszik, azért nem közeledsz feléjük, mert nem tartod őket magaddal egyszintűnek. Ebbe én is belefutottam, egyetlen ember nyitott felém, megtört a jég és elmondta, hogy a többiek mind azt gondolják, hogy bajom van velük, azért nem szólok hozzájuk, miközben valójában attól rettegtem, hogy én nem leszek elég jó nekik.
febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

En meg azert nem szolok hozzajuk mert van eleg bajom anelkul is

Amugy is ketszinu g-ci mindegyik, az ember pofajaba rohognek, amikor nincs ott kibeszelik a hata mogott mekkora nyomorek

febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Seila ***** válasza:
75%
Sajnos mindig a külső szerint döntik el az emberek, társaság hogy az adott személy mennyire szimpi és hiába lehet az ember belül rendes, mert az a mai világban nem mérvadó.
febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!