Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utál mindenki?

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Sose ártottam senkinek sose szóltam be indokalatlanul senkinek, de mégis utálnak. Ez mitől lehet? Mindig tisztelettel beszéltem mindenkivel. Osztálytársaim nagy része utál engem pedig nem tettem egyiknek se rosszat sőt még ők ártottak nekem. Miért ilyenek az emberek? Nagyot csalódtam az emberekben és még csak 17 vagyok mi lesz később?

márc. 28. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen kérdéseknél az szokott eszembe jutni hogy valami oka biztos van,ha nem csinálsz semmit,nem szólsz senkinek semmit akkor azzal celtáblává válhatsz ugyan de azt meg tudod oldani azzal hogy kiállsz magadért változtatsz a hozzáállásodon szóval nem hiszem hogy mindenki utálna
márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nemtudom nekem ez jön le.
márc. 28. 01:02
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha gondolod írhatsz aztán beszélgethetünk
márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Biztos büdös vagy..
márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok 4es de köszi az értelmes választ miattad is ilyenek az emberek.
márc. 28. 01:20
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
5# Bocsi.
márc. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
semmi baj.
márc. 28. 01:25
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg alapja van, hogy így érzel. Lehet, hogy van. Próbáld meg megfogalmazni, hátha az alapján tudunk valamit segíteni.

Esetleg egy átlagos napod, hogy telik el?

Mikor érezted először azt, hogy utálnak.

márc. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező: később valószínűleg jobb lesz, a tini korszak ilyen. Felnőttkorban azért kevésbé megy a klikkesedés meg szerintem a kamaszok a beszólogatással is csak saját hatalmukat szeretnék megerősíteni. Nem azt mondom hogy felnőttkorban nincs, de kevésbé jellemző. Bár közegtől is függ, de felnőttként - ha valamilyen közösség nem tetszik - több lehetőséged van egy másikat keresni.

Egyébként nem utál "mindenki"

márc. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki nem utal, mert en nem utallak.


Amugy ennyi info alapjan milyen valaszt varsz??? Meg az semm egyertelmue mi a nemed.

márc. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!