Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utál mindenki?

Miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Sose ártottam senkinek sose szóltam be indokalatlanul senkinek, de mégis utálnak. Ez mitől lehet? Mindig tisztelettel beszéltem mindenkivel. Osztálytársaim nagy része utál engem pedig nem tettem egyiknek se rosszat sőt még ők ártottak nekem. Miért ilyenek az emberek? Nagyot csalódtam az emberekben és még csak 17 vagyok mi lesz később?

márc. 28. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem vagy kedves, csak úgy vagy, nem érdelődsz, nem vagy benne vicces dolgokba és magadnak való vagy, akkor nem utálnak, csak visszatükrözik a viselkedésed... Aki csendes és magának való, meghúzódik általában levegőnek nézik, hisz a viselkedésével pont azt mondja másoknak, hogy " nézzetek levegőnek"
márc. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
fiú vagyok és a suliba szoktak általában mindig az van, hogy ha valami nem jó akkor biztos mi basztuk el a haverommal meg kiröhögnek minket ha nem tudunk valamit üvöltöznek velünk veszekednek egyből köcsög módon szólnak nekünk úgy hogy mi igazából soha nem mondtuk senkire rosszat sose beszéltem velük tiszteletlenül szóval nem értem azért egy két osztálytársammal jóba vagyok az igaz, de főleg a láynok utálnak akkor helyesbítem a kiírásom.
márc. 28. 12:38
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Miért gondolod, hogy utálnak?
márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Új társaságban mindig van újra esély, hogy máshogy viselkedjünk. Tehát menj másik társaságokba, ahol még nem ismernek, és kicsit figyeld magad, hogy miként viselkedsz, és ott is megutálnak-e?! Ha van valami mintázat, akkor azt változtasd meg a viselkedésedben. Ok nélkül nem utálnak.

Később jobb lesz, mert nem lesz annyira fontos az embereknek ,hogy valakit kipécézzenek, ezt csak a gyermeteg diákok csinálják.

márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

a tanórákat nem zavarjátok esetleg a haveroddal? vagy nem vagytok a tanár kedvencei? ezek lehetnek okok, hogy titeket/téged kipécéznek. Ha meg tényleg semmi okuk rá (mert bizony olyan is van gyakran) akkor aki legközelebb bunkó lesz veled, állj vele szembe, és kérdezd meg csak őszinte kíváncsiságoddal, határozottan, de nem kell erőszakosan, hogy mi a baja van veled?

+ szerintem próbáld meg nem magadra venni az ő bántásaikat, mintha nem mondtak volna semmit, de ne csak látszatra tégy így, hanem engedd el őket, ha ilyen buták

márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is utáltak anno első naptól fogva, mert a tanárok kedvence voltam, és adtam is a megjelenésemre, minden nap elegánsan jártam. Egyetemen ez az utálkozás változott, ott már tisztelettudóak voltak a társak.

A tinik nagyon gonoszak bírnak lenni, ha nem illesz bele az általuk kialakított sablonba és inkább kiemelkedsz, képesek gyötörni téged.

Legyen olyan töretlen önbizalmad, hogy bárki mondhat bármit, te csak legyél tisztában az értékeiddel. Persze jelenleg még nem vagy ezen a szinten, látszik az írásodon. Dolgozz magadon, ismerd meg önmagad, miben vagy jó, miben kellene változtatni, de ne gondold hogy MINDENKI utál, ez nem igaz és sosem lesz az. Szeresd magad, és a megfelelő emberek szeretni fognak, a többi úgysem számít. Csak ne stresszelj azon, hogy de vajon miért is utál ő? Valaki meg azt a személyt ,,utálja", bumm.

És hogy mi lesz ezután? Jobb. Egy munkahelyről könnyebb kiszakadni, ha nagyon kényelmetlen, mint suliról sulira szállingózni.

Minden jót neked ✨️

ápr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!