Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka annak, hogy Magyaror...

Mi az oka annak, hogy Magyarországon egyre több a "bolond" ember az utcákon?

Figyelt kérdés

A népesség csökken, a kirívó viselkedésűek száma viszont nő. Az utóbbi 1-2 évben egyre több olyan embert láttam Magyarországon, aki pl. a buszmegállóban motyog maga elé valami értelmezhetetlent.

Nem arra gondolok, hogy frusztráltak az emberek, ez Mo.-n mindig is így volt. Hanem mintha általános szellemi lezüllés jellemezné az országot.

Mi ennek az oka és mióta tart a folyamat?



márc. 28. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Sok az alkoholista, züllött, tanulatlan ember..
márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Sötétedés után en már nem merek kimenni. Rengeteg illuminált van, van hogy rámállnak követni, ilyenkor sétálnak kutyákkal.is persze kötelezően szájkosár nelkul de úgy is hogy 60 kilós verebbel egy öreg néni..szinte mindig csak a kutyán múlik minden..

De betámadott már 5 kóbor kutya is egyszerre.

Ja es ki is raboltak már utcán 2 olyan srác amibol az egyiknek már felfílüggesztettje is volt igy kapott 2 év letöltendőt a másiknak is szép "gyerekkora" van így. (Nem idősek voltak)

márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Meg késsel kell ám a villamosra felszállni újabban. Lassan tehetnének az ajtókba vmi "fémriasztót" vagy minek hívják, mint a bírosagokon is.
márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
A stresszmentes jólét teszi a dolgát az emberi elmével.
márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Bezárták a Lipótmezőt, most komolyan, mit vártatok, mi lesz azután? EZ.
márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

#3:

Ezen most jókat kacagtam. Szerintem te valójában a Harlemben élsz, csak valamiért marhára összekevered Budapesttel. 😄

márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

6, gyere Kőbányára olyan este 9-10 körül, istenien fogsz szórakozni, mert tényleg ez megy. Beülök a hátsó ülésre (ott van meleg a motor mellett :') ), és nem egyszer fordult elő, hogy az ember, aki előttem a négyesben ült, fél vonalon át a késével játszott. Mindenki más előre menekült, én úgy voltam vele, hogy amíg nem szólunk egymáshoz, addig jól megvagyok én itt, de megértem, ha valakiben ez félelmet kelt, meg egyébként jogos is. Pár éve ez azért még nem volt általános. Volt a 4-6-on a pöcsét neked dörgölő perverz, de nem volt az egész egy guruló elmegyógyintézet. Volt, hogy megtalált valami szararc hazafelé menet, de nem hat darab egy 15 perces úton.

Nem mindenkit találnak be. Magas, kisportolt barátaim mindig csodálkoznak, hogy hogy-hogy velem mindig történik valami, egyszer aztán megtalálták a szent grált, hogy talán azért, mert én 50 kilós nőként könnyű célpontnak tűnök, ők meg lehet, hogy nem? És akkor ott van még az a faktor, hogy nekem ebből az 50-ből legalább 40-et a pofám tesz ki, és látom és tapasztalom, hogy mekkora visszatartó erő a retkeknek az, ha egyáltalán vissza mersz szólni, de a legtöbb ember nem mer, és nem csak a nők. Nem az ő hibájuk, ez elég összetett kérdés, be lehetne hozni a habitust, neveltetést, önbizalmat, meg, hogy ki mennyire félti az életét, de úgy látom, hogy a legtöbb ember simán csak lefagy ilyen helyzetekben. És ezért nehogy már azt hibáztassuk, aki áldozatul esett valaminek, mert nem tudta lereagálni.

márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És Kőbánya még egy elit hely Magyaroszágon belül szerintem, de budapesti viszonylatban sem rossz, vannak szarabb környékek is bőven. Csak egy ideje itt lakok, erről van friss tapasztalat.
márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szóval akkor érdemes Pesten lakni?
márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A zemberek nem foglalkoznak önmagukkal, nincs megküzdési stratégiájuk, mindenki hibás, csak ő nem. A felajánlott lehetőségekkel nem élnek.
márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!